Star Wars: Imperial Assault – Jabba's Realm
Jabba’s Realm je nové rozšírenie hry Star Wars: Imperial Assault, ktoré ponúka množstvo nového obsahu pre kampane a nové misie pre skirmish hru. Impérium neútočí len na Rebelov, ale tiež na ich rodiny a milovaných. Zúfalo sa snažíte zachrániť utečencov a odviezť ich do bezpečia, avšak váš útek bol prezradený a zostrelili vás na planéte Tatooine. Tu síce sila Impéria nie je taká silná ako inde, avšak tu panuje Jabba a ak chcete prežiť, musíte hrať podľa jeho pravidiel. V rozšírení nájdete 18 nových obojstranných dielov mapy pripomínajúcich úvodnú scénu z filmu Návrat Jediho, vďaka ktorým získate po prvýkrát prístup do paláca Jabbu, 16 nových plastových figúrok bojovníkov a hrdinov a mnoho nových kariet.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
58,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Jabba’s Realm je nové rozšírenie hry Star Wars: Imperial Assault, ktoré ponúka množstvo nového obsahu pre kampane a nové misie pre skirmish hru. Impérium neútočí len na Rebelov, ale tiež na ich rodiny a milovaných. Zúfalo sa snažíte zachrániť utečencov a odviezť ich do bezpečia, avšak váš útek bol prezradený a zostrelili vás na planéte Tatooine. Tu síce sila Impéria nie je taká silná ako inde, avšak tu panuje Jabba a ak chcete prežiť, musíte hrať podľa jeho pravidiel.

V rozšírení nájdete 18 nových obojstranných dielov mapy pripomínajúcich úvodnú scénu z filmu Návrat Jediho, vďaka ktorým získate po prvýkrát prístup do paláca Jabbu, 16 nových plastových figúrok bojovníkov a hrdinov a mnoho nových kariet.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Justin Kemppainen, Corey Konieczka, Jonathan Ying
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje