Star Wars IX: Síla Sithů (Power Of The Sith)
Zastav útok temnej sily! Hra vyžaduje spoluprácu hráčov - ak čo len jeden nepriateľský oddiel prenikne až do základne hnutia Odporu, všetci hráči prehrávajú! Hra umožňuje aj hru pre 1 hráča! Hráči kontrolujú jednotky rebelov. Ich cieľom je brániť základňu pri útokoch jednotiek Prvého Rádu. Pokiaľ nepriateľské jednotky pevnosť dobyjú, hráči prehrávajú. Pokiaľ základňu ubránia, ten kto zničil najviac útočníkov, bude víťaz.  Každý hráč má na ruke karty postáv z posledného filmu Star Wars - Sila sa prebúdza. Tie hráči používajú na ničenie útočiacich jednotiek. Na zničenie jednotky musí hráč zahrať určitý počet kariet vo farbe zhodnej z útočiacou jednotkou a s jej útočnou silou. Na začiatku ťahu si hráč môže dobrať ľubovoľný počet kariet, pokiaľ si však potiahne kartu výbuchu, jeho ťah končí a naviac musí odhodiť z ruky všetky karty získané v kole. Hra sa končí keď hráči zničia všetky jednotky Prvého rádu, alebo keď niektorá z jeho jednotiek prenikne do základne Rebelov. Zábavnosť hry je práve v rozhodovaní sa, či to ešte risknúť a ťahať ďalšiu kartu s rizikom, že prídem o všetky, alebo sa uspokojiť s tými získanými. A taktizovanie, kedy sa oplatí spolupracovať a kedy hrať na seba... pretože aj keď prehrať môžu všetci, vyhrá iba jeden :)
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
9,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zastav útok temnej sily! Hra vyžaduje spoluprácu hráčov - ak čo len jeden nepriateľský oddiel prenikne až do základne hnutia Odporu, všetci hráči prehrávajú! Hra umožňuje aj hru pre 1 hráča!

Hráči kontrolujú jednotky rebelov. Ich cieľom je brániť základňu pri útokoch jednotiek Prvého Rádu. Pokiaľ nepriateľské jednotky pevnosť dobyjú, hráči prehrávajú. Pokiaľ základňu ubránia, ten kto zničil najviac útočníkov, bude víťaz. 

Každý hráč má na ruke karty postáv z posledného filmu Star Wars - Sila sa prebúdza. Tie hráči používajú na ničenie útočiacich jednotiek. Na zničenie jednotky musí hráč zahrať určitý počet kariet vo farbe zhodnej z útočiacou jednotkou a s jej útočnou silou. Na začiatku ťahu si hráč môže dobrať ľubovoľný počet kariet, pokiaľ si však potiahne kartu výbuchu, jeho ťah končí a naviac musí odhodiť z ruky všetky karty získané v kole.

Hra sa končí keď hráči zničia všetky jednotky Prvého rádu, alebo keď niektorá z jeho jednotiek prenikne do základne Rebelov.

Zábavnosť hry je práve v rozhodovaní sa, či to ešte risknúť a ťahať ďalšiu kartu s rizikom, že prídem o všetky, alebo sa uspokojiť s tými získanými. A taktizovanie, kedy sa oplatí spolupracovať a kedy hrať na seba... pretože aj keď prehrať môžu všetci, vyhrá iba jeden :)

Obsah hry:
  • herný plán
  • 28 dielikov jednotiek Prvého Rádu
  • 55 kariet hnutia Oodporu
  • 5 žetónov Tie Fighter
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jarosław Basałyga
Rok vydania:
2015
Hodnotenie hry
Kristína
17.3.2019
Dobrý deň, viete mi prosím poradiť, ako sa v hre využívajú značky ostreľovania v červených políčkach? V návode sa spomína len, ako ich treba rozložiť, ale ich funkcia či bodové hodnoty už nie. Vopred ďakujem :)
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje