Star Wars: Outer Rim - Unfinished Business + darček: žetóny reputácie
Unfinished Business je rozšírenie pre strategickú hru Star Wars: Outer Rim (Star Wars: Vnější okraj), v ktorej v úlohe pilotov, obchodníkov a pašerákov prevážate legálny i nelegálny náklad medzi planétami, naháňate zločincov a získavať odmeny za ich hlavy! Toto rozšírenie je hutné v každom ohľade a ponúka niečo z každého aspektu tejto hry: nové postavy, lode, vybavenie, odmeny, úlohy, stretnutia, kocky a ďalšie! Dva nové dieliky umožňujú hráčom prechádzať galaxiou prechodom cez Core Worlds uprostred galaxie a nové „favors" a „ambitions" menia spôsob hrania hry. Naštartujte svoje motory – je čas pustiť sa do práce! Ku každej kúpenej hre Star Wars: Outer Rim - Unfinished Business v iHRYsku dostanete ako darček 16 žetónov reputácie (dajú sa využiť v základnej hre Star Wars: Vnější okraj a taktiež i v tomto rozšírení).
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
46,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Unfinished Business je rozšírenie pre strategickú hru Star Wars: Outer Rim (Star Wars: Vnější okraj), v ktorej v úlohe pilotov, obchodníkov a pašerákov prevážate legálny i nelegálny náklad medzi planétami, naháňate zločincov a získavať odmeny za ich hlavy!

Toto rozšírenie je hutné v každom ohľade a ponúka niečo z každého aspektu tejto hry: nové postavy, lode, vybavenie, odmeny, úlohy, stretnutia, kocky a ďalšie! Dva nové dieliky umožňujú hráčom prechádzať galaxiou prechodom cez Core Worlds uprostred galaxie a nové „favors" a „ambitions" menia spôsob hrania hry. Naštartujte svoje motory – je čas pustiť sa do práce!

Ku každej kúpenej hre Star Wars: Outer Rim - Unfinished Business v iHRYsku dostanete ako darček 16 žetónov reputácie (dajú sa využiť v základnej hre Star Wars: Vnější okraj a taktiež i v tomto rozšírení).

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
120-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Tony Fanchi, Corey Konieczka
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje