Štvorpohár 2023 - sada 4 hier
S radosťou oznamujeme, že sa Slovensko pridáva ku krajinám, ktoré pošlú vlastný tím na Europe Masters - turnaj hráčov "fajnšmekerských" hier. 1. ročník slovenského Štvorpohára sa odohrá v sobotu 9. septembra v bratislavskej herni iHRYska vo VIVO! na Vajnorskej ulici. Začne sa o 9.00 a skončí podvečer (podľa priebehu 4 kôl, samozrejme s obedovou prestávkou). Súčasťou tohoto balíka sú nasledujúce hry: Hrady v BurgundskuHvězdní kapitániEast India CompaniesPříští stanice Londýn Tento balík hier je za výhodnú cenu 149,99 aj sám osebe. Avšak ak prídete na turnaj, vďaka podpore našich partnerov (Ravensburger, HUCH, MINDOK) dostanete 40 eurový voucher na nákup v iHRYsku a teda vás hry na Štvorpohár budú stáť 110 eur. Ako to celé funguje si môžete prečítať v článku.
Počet hráčov:
4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
149,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

S radosťou oznamujeme, že sa Slovensko pridáva ku krajinám, ktoré pošlú vlastný tím na Europe Masters - turnaj hráčov "fajnšmekerských" hier.

1. ročník slovenského Štvorpohára sa odohrá v sobotu 9. septembra v bratislavskej herni iHRYska vo VIVO! na Vajnorskej ulici. Začne sa o 9.00 a skončí podvečer (podľa priebehu 4 kôl, samozrejme s obedovou prestávkou).

Súčasťou tohoto balíka sú nasledujúce hry:

Hrady v Burgundsku
Hvězdní kapitáni
East India Companies
Příští stanice Londýn

Tento balík hier je za výhodnú cenu 149,99 aj sám osebe. Avšak ak prídete na turnaj, vďaka podpore našich partnerov (Ravensburger, HUCH, MINDOK) dostanete 40 eurový voucher na nákup v iHRYsku a teda vás hry na Štvorpohár budú stáť 110 eur.

Ako to celé funguje si môžete prečítať v článku.

Obsah hry:

Hrady v Burgundsku
Hvězdní kapitáni
East India Companies
Příští stanice Londýn

Parametre:
Počet hráčov:
4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje