Hrady v Burgundsku (The Castles of Burgundy)
Hrady v Burgundsku je výborná strategická hra, v ktorej 1-4 hráči budujú svoje panstvo. Chopte sa úlohy feudálneho veľmožstva, rozvíjajte vaše osady, budujte mocné hrady, rozvíjajte obchod, alebo využite vedomosti nadobudnuté cestovateľmi putujúcimi stredovekou Európou! V piatich kolách postupne niekoľkokrát hádžete dvoma kockami a vyberáte si z dostupných dielikov časti panstva či rôzne bonusy. Rozhodnutie, ako s hodenými hodnotami naložiť je pre hru kľúčové a tvorí najnáročnejšiu časť hry. Získané dieliky umiestňujete na svoju dosku, pričom dieliky pri umiestnení spustia nejaký jednorazový efekt. Každý druh dielika má iný efekt. Aj keď je základným mechanizmom hry hod kockami a teda prvok náhody, jedná sa rozhodne o hru určenú pre skúsenejšie hráčstvo.  V tomto vydaní nájdete okrem pôvodnej hry aj 10 rozšírení, ktoré pôvodne vychádzali samostatne, avšak sú zakomponované v tejto krabici. Okrem toho tu nájdete aj doteraz nevydané rozšírenie (štíty)!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
70-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
48,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hrady v Burgundsku je výborná strategická hra, v ktorej 1-4 hráči budujú svoje panstvo. Chopte sa úlohy feudálneho veľmožstva, rozvíjajte vaše osady, budujte mocné hrady, rozvíjajte obchod, alebo využite vedomosti nadobudnuté cestovateľmi putujúcimi stredovekou Európou!

V piatich kolách postupne niekoľkokrát hádžete dvoma kockami a vyberáte si z dostupných dielikov časti panstva či rôzne bonusy. Rozhodnutie, ako s hodenými hodnotami naložiť je pre hru kľúčové a tvorí najnáročnejšiu časť hry. Získané dieliky umiestňujete na svoju dosku, pričom dieliky pri umiestnení spustia nejaký jednorazový efekt. Každý druh dielika má iný efekt. Aj keď je základným mechanizmom hry hod kockami a teda prvok náhody, jedná sa rozhodne o hru určenú pre skúsenejšie hráčstvo. 

V tomto vydaní nájdete okrem pôvodnej hry aj 10 rozšírení, ktoré pôvodne vychádzali samostatne, avšak sú zakomponované v tejto krabici. Okrem toho tu nájdete aj doteraz nevydané rozšírenie (štíty)!

Obsah hry:

1 hrací plán
16 hráčských dosiek
300 dielikov
9 kociek
8 hracích figúrok
brožúrka s pravidlami

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
70-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Stefan Feld
Rok vydania:
2023
Herné rozšírenia
Castles of Burgundy insert
skladom posledné kusy
13,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje