Sub Terra Collector's Edition
Sub Terra je kooperatívna hra pre 1 - 6 hráčov, v ktorej sa pokúšate dostať von z nebezpečnej jaskyne. Hráči sa stávajú amatérskymi jaskyniarmi, ktorí sa snažia vyjsť von z neprebádaných podzemných tunelov prv než im zhasne svetlo a všetko pohltí desivá podzemná tma... V tejto špeciálnej edícii nájdete okrem základnej hry aj tri modulárne rozšírenia s 3 novými postavami a ďalšími novými hororovými prvkami, ktoré robia hru ešte desivejšou a zroveň zaujímavejšou. V obsahu nájdete aj knihu s ilustáciami Davida Thora Fjalarssona a denník.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
94,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Sub Terra je kooperatívna hra pre 1 - 6 hráčov, v ktorej sa pokúšate dostať von z nebezpečnej jaskyne. Hráči sa stávajú amatérskymi jaskyniarmi, ktorí sa snažia vyjsť von z neprebádaných podzemných tunelov prv než im zhasne svetlo a všetko pohltí desivá podzemná tma...

V tejto špeciálnej edícii nájdete okrem základnej hry aj tri modulárne rozšírenia s 3 novými postavami a ďalšími novými hororovými prvkami, ktoré robia hru ešte desivejšou a zroveň zaujímavejšou. V obsahu nájdete aj knihu s ilustáciami Davida Thora Fjalarssona a denník.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Tim Pinder
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Skladom, odosielame ihneď
39,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje