TEPfaktor
TEPfaktor je originálna česká párty hra, ktorá vám zvýši tep! Jej inšpiráciou je športovo-zábavné centrum v Čechách, ideálne na teambuildingové aktivity a preto aj v hre budete hrať spoločne ako tím. A môže vás byť až 16! Prechádzajte miestosti, spolupracujte pri riešení rozličných záludných úloh - logických, kreatívnych či dokonca vedomostných. Dokážete rozlúštiť tajničku, ktorá sa skrýva za indíciami schovanými v miestnostiach TEPfaktoru? TEPfaktor je tímová párty hra, v ktorej hráči uplatnia najrozličnejšie schopnosti. Výzvy, ktoré hra pred hráčov postaví môžu byť napríklad skúšky pamäte, pantomíma, kreslenie alebo hľadanie odpovedí na zákerné otázky. Spojte svoje sily a rozlúštite tajničku!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-16 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
26,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

TEPfaktor je originálna česká párty hra, ktorá vám zvýši tep!

Jej inšpiráciou je športovo-zábavné centrum v Čechách, ideálne na teambuildingové aktivity a preto aj v hre budete hrať spoločne ako tím. A môže vás byť až 16! Prechádzajte miestosti, spolupracujte pri riešení rozličných záludných úloh - logických, kreatívnych či dokonca vedomostných. Dokážete rozlúštiť tajničku, ktorá sa skrýva za indíciami schovanými v miestnostiach TEPfaktoru?

TEPfaktor je tímová párty hra, v ktorej hráči uplatnia najrozličnejšie schopnosti. Výzvy, ktoré hra pred hráčov postaví môžu byť napríklad skúšky pamäte, pantomíma, kreslenie alebo hľadanie odpovedí na zákerné otázky. Spojte svoje sily a rozlúštite tajničku!

Obsah hry:
  • 300 kariet úloh
  • 100 stieracích herných kariet
  • 4 figúrky
  • presýpacie hodiny
  • herný plán
  • pravidlá v českom jazyku
Parametre:
Počet hráčov:
2-16 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje