Through the Ages: A New Story of Civilization EN
Preveďte svoj národ celou históriou ľudstva od staroveku až po súčasnosť. Postavte niektoré divy sveta, rozvíjajte ekonomiku, objavujte nové technológie a znalosti, zaberte pre seba nové územia, plánujte udalosti ovplyvňujúce vývoj všetkých civilizácií a nezabúdajte ani na obranu vášho územia pred napadnutím. Zvoľte pre svoj ľud správneho vodcu pre každé obdobie, postarajte sa ľudom o obživu aj zábavu, v neposlednom rade potom venujte dostatok pozornosti kultúre, pretože práve kultúrna vyspelosť národa bude na konci hry meradlom vášho úspechu! Through the Ages: A New Story of Civilization je pôvodná česká strategická hra autora Vláďu Chvátila (Mage Knight, Tash-Kalar, Vládci podzemí, Pictomania, Krycí jména). V roku 2007 zvíťazila v ankete International Gamers Award a od tej doby si vydobyla tretie miesto v rebríčku www.boardgamegeek.com a je inšpirovaná počítačovou hrou Sid Meier's Civilization. Podľa názorov veľkej väčšiny hráčov ide o vôbec najlepšiu adaptáciu tejto počítačovej hry do podoby stolnej hry. Through the Ages: A New Story of Civilization je druhé aktualizované vydanie tejto skvelej hry. Toto nové vynovené vydanie dostalo nielen nový, krajší grafický vizuál, ale úpravami prešli aj pravidlá a niektoré mechanizmy hry. Všetky tieto úpravy by mali ešte viac vylepšiť hrateľnosť a zábavnosť tejto hry.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
59,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Preveďte svoj národ celou históriou ľudstva od staroveku až po súčasnosť. Postavte niektoré divy sveta, rozvíjajte ekonomiku, objavujte nové technológie a znalosti, zaberte pre seba nové územia, plánujte udalosti ovplyvňujúce vývoj všetkých civilizácií a nezabúdajte ani na obranu vášho územia pred napadnutím. Zvoľte pre svoj ľud správneho vodcu pre každé obdobie, postarajte sa ľudom o obživu aj zábavu, v neposlednom rade potom venujte dostatok pozornosti kultúre, pretože práve kultúrna vyspelosť národa bude na konci hry meradlom vášho úspechu!

Through the Ages: A New Story of Civilization je pôvodná česká strategická hra autora Vláďu Chvátila (Mage Knight, Tash-Kalar, Vládci podzemí, Pictomania, Krycí jména). V roku 2007 zvíťazila v ankete International Gamers Award a od tej doby si vydobyla tretie miesto v rebríčku www.boardgamegeek.com a je inšpirovaná počítačovou hrou Sid Meier's Civilization. Podľa názorov veľkej väčšiny hráčov ide o vôbec najlepšiu adaptáciu tejto počítačovej hry do podoby stolnej hry. Through the Ages: A New Story of Civilization je druhé aktualizované vydanie tejto skvelej hry. Toto nové vynovené vydanie dostalo nielen nový, krajší grafický vizuál, ale úpravami prešli aj pravidlá a niektoré mechanizmy hry. Všetky tieto úpravy by mali ešte viac vylepšiť hrateľnosť a zábavnosť tejto hry.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Vlaada Chvátil
Rok vydania:
2015
Herné rozšírenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje