Times Up! PARTY CZ (Time´s Up)
Párty edícia, vystavaná na populárnej hre Time's Up! vyzýva hráčov na exkurziu do sveta popkultúry! Uhádnete mená slávnych ľudí, názvy filmov, či videohier? Balíček kariet sa odovzdáva medzi tímami, pokiaľ sa nevyčerpá. Hráči sa počas troch kôl snažia prinútiť ostatných, aby uhádli rovnakú sadu zadaní. V každom kole sa jeden člen tímu snaží primäť svojich spoluhráčov uhádnuť čo najviac z nich za 30 sekúnd. V 1. kole je povolený takmer akýkoľvek druh nápovede. V 2. kole nemôže použiť viac ako jedno slovo a v záverečnom 3. kole nie sú povolené žiadne slová a musí vám stačiť umenie pantomímy!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
4-12 hráčov
Jazyk hry:
26,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Párty edícia, vystavaná na populárnej hre Time's Up! vyzýva hráčov na exkurziu do sveta popkultúry! Uhádnete mená slávnych ľudí, názvy filmov, či videohier?

Balíček kariet sa odovzdáva medzi tímami, pokiaľ sa nevyčerpá. Hráči sa počas troch kôl snažia prinútiť ostatných, aby uhádli rovnakú sadu zadaní. V každom kole sa jeden člen tímu snaží primäť svojich spoluhráčov uhádnuť čo najviac z nich za 30 sekúnd. V 1. kole je povolený takmer akýkoľvek druh nápovede. V 2. kole nemôže použiť viac ako jedno slovo a v záverečnom 3. kole nie sú povolené žiadne slová a musí vám stačiť umenie pantomímy!

Obsah hry:

1 presýpacie hodiny, 220 kariet, 1 pravidlá, 1 vrecko, popisná kniha a zápisník bodov

Parametre:
Počet hráčov:
4-12 hráčov
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Peter Sarrett
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje