Trismegistus: The Ultimate Formula
Staňte sa učencom záhadnej alchýmie a nástupcom najväčšieho zo všetkých žijúcich alchymistov Hermesa Trismegistusa. Stačí len premeniť kov na zlato, spraviť pár experimentov a vynájsť zopár artefaktov a večnú slávu máte takmer istú. Trismegistus: The Ultimate Formula je hra plná alchýmie a podivných experimentov. Hrá sa na tri kolá, v každom kole si hráči potiahnu presne tri kocky. Vďaka kockám získate cenné materiály, nazbierate alchymistické esencie, budete môcť nakupovať a aktivovať artefakty a vykonávať experimenty, ktoré vás posunú na štyroch meračoch záhad. V priebehu hry si budete na ruke tvoriť tajný balík kariet a taktiež získavať body, ktoré určia konečné skóre vo víťazných bodoch a rozhodnú, či sa stanete vhodným súperom pre Hermesa Trismegistusa.   
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
46,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Staňte sa učencom záhadnej alchýmie a nástupcom najväčšieho zo všetkých žijúcich alchymistov Hermesa Trismegistusa. Stačí len premeniť kov na zlato, spraviť pár experimentov a vynájsť zopár artefaktov a večnú slávu máte takmer istú.

Trismegistus: The Ultimate Formula je hra plná alchýmie a podivných experimentov. Hrá sa na tri kolá, v každom kole si hráči potiahnu presne tri kocky. Vďaka kockám získate cenné materiály, nazbierate alchymistické esencie, budete môcť nakupovať a aktivovať artefakty a vykonávať experimenty, ktoré vás posunú na štyroch meračoch záhad. V priebehu hry si budete na ruke tvoriť tajný balík kariet a taktiež získavať body, ktoré určia konečné skóre vo víťazných bodoch a rozhodnú, či sa stanete vhodným súperom pre Hermesa Trismegistusa. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Federico Pierlorenzi, Daniele Tascini
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje