Ubongo - Kartenspiel (kartová hra)
Ak máte radi svižné a zároveň nenáročné hry, ktoré zabavia a zároveň pri nich musíte zapojiť hlavu, kartové Ubongo  je pre vás ideálnou voľbou! Každý hráč má v ruke 9 kariet a jeho úlohou je vyložiť z nich pred seba 7 tak, aby sa práve dva symboly na jednej karte zhodovali s dvoma zodpovedajúcimi symbolmi na karte susednej. V momente, keď sa to hráčovi podarí, vykríkne: "Ubongo!" a ukončí tak herné kolo. Po každom kole hráči dostávajú za každú správne vyloženú kartu body. Zvíťazí hráč, ktorý má po šiestom kole najviac bodov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
10,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ak máte radi svižné a zároveň nenáročné hry, ktoré zabavia a zároveň pri nich musíte zapojiť hlavu, kartové Ubongo  je pre vás ideálnou voľbou!

Každý hráč má v ruke 9 kariet a jeho úlohou je vyložiť z nich pred seba 7 tak, aby sa práve dva symboly na jednej karte zhodovali s dvoma zodpovedajúcimi symbolmi na karte susednej. V momente, keď sa to hráčovi podarí, vykríkne: "Ubongo!" a ukončí tak herné kolo. Po každom kole hráči dostávajú za každú správne vyloženú kartu body. Zvíťazí hráč, ktorý má po šiestom kole najviac bodov.

Obsah hry:

108 kariet, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Grzegorz Rejchtman
Rok vydania:
2011
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje