UltraPRO: Pokémon Elite Series Pikachu Album 12-pocket Zippered Pro-Binder
UltraPRO: Pokémon Elite Series Pikachu Album 12-pocket Zippered Pro-Binder je luxusné prevedenie Pokémon albumu s koženkovými polstrovanými doskami, na ktorých je vyobrazený obľúbený pokémon Pikachu. Celková kapacita albumu je až 480 kariet a jeho zatvaránie je na zips. V albume sú všité stránky čiernej farby, ktoré pojmú z jednej strany 12 obalených kariet. Karty sa pre lepšie uskladnenie vkladajú do jednotlivých okienok bokom, nehrozí tak náhodné vypadnutie kariet pri naklonení albumu. Do albumu nie je možné vkladať ďalšie listy.
Jazyk hry:
nezávislý

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

Nájdite podobné hry:
44,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

UltraPRO: Pokémon Elite Series Pikachu Album 12-pocket Zippered Pro-Binder je luxusné prevedenie Pokémon albumu s koženkovými polstrovanými doskami, na ktorých je vyobrazený obľúbený pokémon Pikachu.

Celková kapacita albumu je až 480 kariet a jeho zatvaránie je na zips. V albume sú všité stránky čiernej farby, ktoré pojmú z jednej strany 12 obalených kariet. Karty sa pre lepšie uskladnenie vkladajú do jednotlivých okienok bokom, nehrozí tak náhodné vypadnutie kariet pri naklonení albumu. Do albumu nie je možné vkladať ďalšie listy.

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje