Únikovka - Poslední loupež (kniha)
Ste skúsený bankový zlodej, ktorý počas svojej kariéry úspešne vykradol peknú radu bánk. Nedávno ste dostali zvláštny list. Máte za úlohu vylúpiť jednu z najbohatších bánk v mete. Musíte sa dostať do banky, zobrať tam čo najviac peňazí a hlavne včas ujsť! Počas celého dobrodružstva sa budete musieť pozorne pozerať, vylúštiť rôzne šifry a dokázať, že máte dobrý postreh. Ako v naozajstnej únikovej miestnosti! Každá vyriešená hádanka vás posunie v príbehu o krok ďalej.  V knihe Únikovka si vyskúšate napríklad riešenie zašifrovanej abecedy, vydáte sa na cestu bludiskom alebo preveríte svoju schopnosť logicky premýšľať. A to všetko musíte stihnúť za 60 minút.  Kniha je určená pre začiatočníkov, aj pokročilých riešiteľov.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
8,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ste skúsený bankový zlodej, ktorý počas svojej kariéry úspešne vykradol peknú radu bánk. Nedávno ste dostali zvláštny list. Máte za úlohu vylúpiť jednu z najbohatších bánk v mete. Musíte sa dostať do banky, zobrať tam čo najviac peňazí a hlavne včas ujsť!

Počas celého dobrodružstva sa budete musieť pozorne pozerať, vylúštiť rôzne šifry a dokázať, že máte dobrý postreh. Ako v naozajstnej únikovej miestnosti! Každá vyriešená hádanka vás posunie v príbehu o krok ďalej. 

V knihe Únikovka si vyskúšate napríklad riešenie zašifrovanej abecedy, vydáte sa na cestu bludiskom alebo preveríte svoju schopnosť logicky premýšľať. A to všetko musíte stihnúť za 60 minút. 

Kniha je určená pre začiatočníkov, aj pokročilých riešiteľov.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje