Únikovka - Útěk na západ
Píše sa rok 1975 a Československu vládne už takmer 30 rokov komunistický režim. Jedného z jeho obyvateľov, Pavla osud priviedol k štátnej hranici, kde sa pokúsi zrealizovať nebezpečný plán - útek do slobodného sveta. Dokážete nájsť cestu a vypátrať všetky informácie v časoch, kedy sa nedalo veriť nikomu? Originálna česká úniková hra sleduje vymyslený príbeh Pavla zo 70. rokov minulého storočia. Pomôžte Pavlovi utiecť z totality cez železnú oponu. Príbehom vás budú sprevádzať karty s hádankami, z ktorých zostavíte mapu, ktorá vám pomôže vymyslieť najlepší spôsob, ako sa dostať do západného Nemecka. Táto únikovka je určená pre skúsenejších lúštiteľov. Upozornenie: Hry Únikovky môžete hrať plnohodnotne len raz (pri opakovanom hraní už budete poznať riešenia rébusov). Darujte ju po odohraní priateľom a porovnajte si svoje výsledky.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Píše sa rok 1975 a Československu vládne už takmer 30 rokov komunistický režim. Jedného z jeho obyvateľov, Pavla osud priviedol k štátnej hranici, kde sa pokúsi zrealizovať nebezpečný plán - útek do slobodného sveta. Dokážete nájsť cestu a vypátrať všetky informácie v časoch, kedy sa nedalo veriť nikomu?

Originálna česká úniková hra sleduje vymyslený príbeh Pavla zo 70. rokov minulého storočia. Pomôžte Pavlovi utiecť z totality cez železnú oponu. Príbehom vás budú sprevádzať karty s hádankami, z ktorých zostavíte mapu, ktorá vám pomôže vymyslieť najlepší spôsob, ako sa dostať do západného Nemecka.

Táto únikovka je určená pre skúsenejších lúštiteľov.

Upozornenie: Hry Únikovky môžete hrať plnohodnotne len raz (pri opakovanom hraní už budete poznať riešenia rébusov). Darujte ju po odohraní priateľom a porovnajte si svoje výsledky.

Obsah hry:

63 kariet

návod

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje