Únikovka - Útěk z Alcatrazu (Kniha)
Hovorí sa, že z pevnosti Alcatraz sa nedá uniknúť... alebo áno? Stráž, ktorú ste podplatili, vám dala hodinu na to, aby ste sa dostali na breh mora a našli čln, na ktorom môžete ujsť. Ale pozor, na svojej ceste ku slobode nie ste sami! Pri tomto dobrodružstve musíte hľadať, skúšať a riešiť hlavolamy tak, ako v naozajstnej únikovej hre. Vďaka rôznym šifrám (kódovaná abeceda, labyrint, logická dedukcia, atď.) budete postupovať a prechádzať touto knihou - ale na to, aby ste ušli máte len 60 minút! Kniha je určená pre začiatočníkov, aj pokročilých riešiteľov.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
6,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hovorí sa, že z pevnosti Alcatraz sa nedá uniknúť... alebo áno? Stráž, ktorú ste podplatili, vám dala hodinu na to, aby ste sa dostali na breh mora a našli čln, na ktorom môžete ujsť. Ale pozor, na svojej ceste ku slobode nie ste sami!

Pri tomto dobrodružstve musíte hľadať, skúšať a riešiť hlavolamy tak, ako v naozajstnej únikovej hre. Vďaka rôznym šifrám (kódovaná abeceda, labyrint, logická dedukcia, atď.) budete postupovať a prechádzať touto knihou - ale na to, aby ste ušli máte len 60 minút!

Kniha je určená pre začiatočníkov, aj pokročilých riešiteľov.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje