Věčná zima: Paleoindiáni
S hrou Věčná zima sa vydáte do doby 10 000 rokov pred naším letopočtom a ujmete sa kočovných kmeňov, ktoré tvorili americkú históriu. Od lovcov a zberačov až po prekvitajúce kmeňové spoločenstvo. Čaká vás osídľovanie území, skúmanie nových objavov, štvanie zveri a budovanie megalitických stvieb, ktoré prežijú celé storočia.  Věčná zima je strategická hra, ktorá spája worker placement a deck building jedinečným spôsobom. V každom kole platíte zdrojmi a kartami za činnosť, ktorú musia splniť jednotlivý členovia vášho kmeňa. Vaši ľudia vám poskytnú šikovné ruky a karty kultúry majú rôzne efekty. Karty je možné si ponechať a využiť ich vo fáze zatmenia, kedy sa ich efekty odhalia a rozhodnú o novom poradí hráčov a taktiež spustia ďalšie akcie. Karty majú v hre viacero použití, čaká vás aj boj o územie, ukladanie dielikov a zbieranie sád. Vyhrať je možné viacerými spôsobmi, hra končí po štyroch kolách a zvíťazí kmeň s najvyšším počtom víťazných bodov. 
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
50-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
57,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

S hrou Věčná zima sa vydáte do doby 10 000 rokov pred naším letopočtom a ujmete sa kočovných kmeňov, ktoré tvorili americkú históriu. Od lovcov a zberačov až po prekvitajúce kmeňové spoločenstvo. Čaká vás osídľovanie území, skúmanie nových objavov, štvanie zveri a budovanie megalitických stvieb, ktoré prežijú celé storočia. 

Věčná zima je strategická hra, ktorá spája worker placement a deck building jedinečným spôsobom. V každom kole platíte zdrojmi a kartami za činnosť, ktorú musia splniť jednotlivý členovia vášho kmeňa. Vaši ľudia vám poskytnú šikovné ruky a karty kultúry majú rôzne efekty. Karty je možné si ponechať a využiť ich vo fáze zatmenia, kedy sa ich efekty odhalia a rozhodnú o novom poradí hráčov a taktiež spustia ďalšie akcie. Karty majú v hre viacero použití, čaká vás aj boj o územie, ukladanie dielikov a zbieranie sád. Vyhrať je možné viacerými spôsobmi, hra končí po štyroch kolách a zvíťazí kmeň s najvyšším počtom víťazných bodov. 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
50-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Stan Kordonskiy
Rok vydania:
2022
Herné rozšírenia
Věčná zima: Předci
skladom, odosielame čo najskôr
21,99 €
Věčná zima: Posvátná půda
skladom, odosielame čo najskôr
4,99 €
Věčná zima: Aurora Borealis
skladom, odosielame čo najskôr
4,99 €
Věčná zima: Psí společníci
skladom, odosielame čo najskôr
4,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje