Velká Kvedlinburská
Zábavná pretekárska detská hra Velká Kvedlinburská založená na princípoch legendárnej hry Kvedlalové z Kvedlinburku. V Kvedlinburgu je deň pretekov a so správnou kombináciou maškŕt a šťastia môžete spolu s Vašim tátošom docválať k víťazstvu a získať prestížny Zlatý kotol! Každý hráč začína so svojim jazdcom na začiatku pretekárskej dráhy s vrecúškom, obsahujúcim štyri žetóny snov. Žltý žetón v hodnote 1, dva červené žetóny hodnoty 1 a červený žetón hodnoty 2. Z vrecúška vytiahnete farebný žetón a pokladáte ho na dosku Vášho tátoša. Následne posuniete zviera na dráhe o toľko polí, aké je číslo na žetóne, a potom vykonáte efekt tejto farby. Červené žetóny Vám zarobia 1-3 rubíny, žlté žetóny Vám umožňujú hádzať kockou za náhodný bonus, zelené žetóny Vám umožnia ísť znova alebo vrátiť vytiahnutý žetón naspäť do vrecka a modré žetóny umožňujú presunúť sa o polia navyše alebo vylepšiť žetón. Po umiestnení tretieho žetónu snov k Vášmu vznešenému zvieraťu, použite všetky rubíny na hracej ploche na nákup nových žetónov – žiadne dva nemajú rovnakú farbu. Potom vložte tieto nové žetóny a všetky predtým vylosované žetóny naspäť do vrecka. Stále sa striedajte, kým sa niekto nedostane na koniec trate a nevyhrá!  
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
25 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zábavná pretekárska detská hra Velká Kvedlinburská založená na princípoch legendárnej hry Kvedlalové z Kvedlinburku.

V Kvedlinburgu je deň pretekov a so správnou kombináciou maškŕt a šťastia môžete spolu s Vašim tátošom docválať k víťazstvu a získať prestížny Zlatý kotol!

Každý hráč začína so svojim jazdcom na začiatku pretekárskej dráhy s vrecúškom, obsahujúcim štyri žetóny snov. Žltý žetón v hodnote 1, dva červené žetóny hodnoty 1 a červený žetón hodnoty 2. Z vrecúška vytiahnete farebný žetón a pokladáte ho na dosku Vášho tátoša. Následne posuniete zviera na dráhe o toľko polí, aké je číslo na žetóne, a potom vykonáte efekt tejto farby. Červené žetóny Vám zarobia 1-3 rubíny, žlté žetóny Vám umožňujú hádzať kockou za náhodný bonus, zelené žetóny Vám umožnia ísť znova alebo vrátiť vytiahnutý žetón naspäť do vrecka a modré žetóny umožňujú presunúť sa o polia navyše alebo vylepšiť žetón.

Po umiestnení tretieho žetónu snov k Vášmu vznešenému zvieraťu, použite všetky rubíny na hracej ploche na nákup nových žetónov – žiadne dva nemajú rovnakú farbu. Potom vložte tieto nové žetóny a všetky predtým vylosované žetóny naspäť do vrecka. Stále sa striedajte, kým sa niekto nedostane na koniec trate a nevyhrá!

 

Obsah hry:

1 obojstranný herný plán
4 drevené figúrky
4 dosky zvieratiek
6 obojstranných doštičiek efektov
206 žetónov
1 Zlatý kotlík
pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
25 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Wolfgang Warsch
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje