Vúdú CZ
Starobylá mágia, temné znamenia a neodvrátiteľné prekliatia - stanete sa jedným z adeptov čiernej mágie Egypťanov, následníkom starodávneho umenia Druidov alebo mágom Vúdú rituálov? Pripravte sa na najväčšie dobrodružstvo čiernej mágie, ktoré práve začína! V hre Vudú sa z hráčov stávajú zákerní čarodejovia, ktorí sa snažia uvrhnúť prekliatia a temné čary na svojich nepriateľov. V každom ťahu hádžete piatimi kockami, zbierate suroviny, beriete buď karty alebo rôzne veci, alebo vrháte prekliatia. Každé kúzlo je mocné a svoju obeť prinúti správať sa nejakým zvláštnym spôsobom. Napríklad rozprávať s vyplazeným jazykom až do konca hry, používať len jednu ruku, alebo obehnúť stôl po každom kole. Každé kúzlo, ktoré zošlete na niekoho Vám prinesie bod, viac bodov získate ak obeť zabudne poslúchať, alebo je vyčerpaná a nemôže pokračovať. Víťaz je ten, kto má najviac bodov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Starobylá mágia, temné znamenia a neodvrátiteľné prekliatia - stanete sa jedným z adeptov čiernej mágie Egypťanov, následníkom starodávneho umenia Druidov alebo mágom Vúdú rituálov? Pripravte sa na najväčšie dobrodružstvo čiernej mágie, ktoré práve začína!

V hre Vudú sa z hráčov stávajú zákerní čarodejovia, ktorí sa snažia uvrhnúť prekliatia a temné čary na svojich nepriateľov. V každom ťahu hádžete piatimi kockami, zbierate suroviny, beriete buď karty alebo rôzne veci, alebo vrháte prekliatia. Každé kúzlo je mocné a svoju obeť prinúti správať sa nejakým zvláštnym spôsobom. Napríklad rozprávať s vyplazeným jazykom až do konca hry, používať len jednu ruku, alebo obehnúť stôl po každom kole. Každé kúzlo, ktoré zošlete na niekoho Vám prinesie bod, viac bodov získate ak obeť zabudne poslúchať, alebo je vyčerpaná a nemôže pokračovať. Víťaz je ten, kto má najviac bodov.

Obsah hry:

5 kociek
6 skórovacích značiek
36 kariet prekliatí
13 kariet artefaktov
10 trvalých kariet prekliatí
1 vúdú bábika
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Francesco Giovo, Marco Valtriani
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje