Vúdú CZ
Starobylá mágia, temné znamenia a neodvrátiteľné prekliatia - stanete sa jedným z adeptov čiernej mágie Egypťanov, alebo následníkom starodávneho umenia Druidov alebo mágom Vúdú rituálov. Pripravte sa na najväčšie dobrodružstvo čiernej mágie, ktoré práve začína! V hre Vudú sa z hráčov stávajú zákerní čarodejovia, ktorí sa snažia uvrhnúť prekliatia a temné čary na svojich nepriateľov. V každom ťahu hádžete piatimi kockami, zbierate suroviny, beriete buď karty alebo rôzne veci, alebo vrháte prekliatia. Každé kúzlo je mocné a svoju obeť prinúti správať sa nejakým zvláštnym spôsobom. Napríklad rozprávať s vyplazeným jazykom až do konca hry, používať len jednu ruku, alebo obehnúť stôl po každom kole. Každé kúzlo, ktoré zošlete na niekoho vám prinesie bod, viac bodov získate ak obeť zabudne poslúchať, alebo je vyčerpaná a nemôže pokračovať. Víťaz je ten, kto má najviac bodov.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
13,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Starobylá mágia, temné znamenia a neodvrátiteľné prekliatia - stanete sa jedným z adeptov čiernej mágie Egypťanov, alebo následníkom starodávneho umenia Druidov alebo mágom Vúdú rituálov. Pripravte sa na najväčšie dobrodružstvo čiernej mágie, ktoré práve začína!

V hre Vudú sa z hráčov stávajú zákerní čarodejovia, ktorí sa snažia uvrhnúť prekliatia a temné čary na svojich nepriateľov. V každom ťahu hádžete piatimi kockami, zbierate suroviny, beriete buď karty alebo rôzne veci, alebo vrháte prekliatia. Každé kúzlo je mocné a svoju obeť prinúti správať sa nejakým zvláštnym spôsobom. Napríklad rozprávať s vyplazeným jazykom až do konca hry, používať len jednu ruku, alebo obehnúť stôl po každom kole. Každé kúzlo, ktoré zošlete na niekoho vám prinesie bod, viac bodov získate ak obeť zabudne poslúchať, alebo je vyčerpaná a nemôže pokračovať. Víťaz je ten, kto má najviac bodov.

 

Obsah hry:
  • 5 kociek
  • 6 skórovacích značiek
  • 36 kariet prekliatí
  • 13 kariet artefaktov
  • 10 trvalých kariet prekliatí
  • 1 voodoo bábika
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Francesco Giovo, Marco Valtriani
Rok vydania:
2015
Herné rozšírenia
Vúdú: Nindžové a lidojedi
Skladom, odosielame ihneď
5,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje