We Need To Talk
We Need To Talk je zábavná hra plná nezmyselných problémov. Celá rodina sa zišla len preto, lebo ťa má rada. Takto nevinne to zvyčajne začína. A to je to, kedy si uvedomíš, že je tu problém. A ten problém si TY. Si šokovaný a bezradný a nechápeš o čo rodine ide. Nikto nechce nahlas povedať aký problém s tebou majú. Všetci okolo toho chodia ako okolo horúcej kaše. Dúfajú, že to nejak pochopíš z ich náznakov. Ale naozaj? Alebo bude toto stretnutie pre rodinu neúspešné? Vždy jeden z hráčov je rodinný príslušník, ktorý je problémom pre rodinu. Ostatní členovia rodiny vytiahnu kartu s nejakým nezmyselným problémom ako napríklad nekontrolovateľný tanec, alebo neurotická neschopnosť zabočiť doľava. Problémový člen rodiny túto kartu nevidí, ostatní áno a snažia sa naznačiť rôznymi spôsobmi aký je to problém. Čím skôr sa podarí odhaliť problém, tým viac bodov hráč získa. Čím dlhšie hráč háda, tým viac bodov získajú členovia rodiny. V každom z troch kôl dostáva hráč indície iným spôsobom - nastolenie problému, emocionálna výzva a navrhované riešenie. Pokiaľ hráč neuhádne aký je jeho problém do konca tretieho kola, nikto nezíska víťazné body.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
40-60 min.
Počet hráčov:
4-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
25,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

We Need To Talk je zábavná hra plná nezmyselných problémov. Celá rodina sa zišla len preto, lebo ťa má rada. Takto nevinne to zvyčajne začína. A to je to, kedy si uvedomíš, že je tu problém. A ten problém si TY. Si šokovaný a bezradný a nechápeš o čo rodine ide. Nikto nechce nahlas povedať aký problém s tebou majú. Všetci okolo toho chodia ako okolo horúcej kaše. Dúfajú, že to nejak pochopíš z ich náznakov. Ale naozaj? Alebo bude toto stretnutie pre rodinu neúspešné?

Vždy jeden z hráčov je rodinný príslušník, ktorý je problémom pre rodinu. Ostatní členovia rodiny vytiahnu kartu s nejakým nezmyselným problémom ako napríklad nekontrolovateľný tanec, alebo neurotická neschopnosť zabočiť doľava. Problémový člen rodiny túto kartu nevidí, ostatní áno a snažia sa naznačiť rôznymi spôsobmi aký je to problém. Čím skôr sa podarí odhaliť problém, tým viac bodov hráč získa. Čím dlhšie hráč háda, tým viac bodov získajú členovia rodiny. V každom z troch kôl dostáva hráč indície iným spôsobom - nastolenie problému, emocionálna výzva a navrhované riešenie. Pokiaľ hráč neuhádne aký je jeho problém do konca tretieho kola, nikto nezíska víťazné body.

 

Parametre:
Počet hráčov:
4-8 hráčov
Dĺžka hry:
40-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Bryan Merlonghi, Michael Dunsmore, Jordan Nichols
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje