Whitehall Mystery
Vystopujte vraha alebo sa ním staňte! Whitehall Mystery je hra o blafovaní a dedukcii, ktorá hráčov prenesie do jari v roku 1888, kedy tieň Jacka Rozparovača mátal ulice viktoriánskeho Londýna. Jeden z hráčov sa zhostí úlohy neslávne známeho sériového vraha, ktorý sa počas štyroch kôl bude snažiť zanechať na štyroch miestach stopy pre políciu v podobe končatín. Ostatní hráči sa stanú členmi policajnej jednotky, ktorá má neľahkú úlohu tohto nebezpečeného vraha na úteku chytiť. Podarí sa Jackovi Rozparovačovi dokončiť svoj zložin, alebo ho polícia konečne chytí a jeho besnenie sa skončí? Whitehall Mystery je nová samostatná hra zo série Die akte Whitechapel (Letters from Whitechappel), ktorú môžete hrať spolu s rozšírením Dear Boss. Poskytuje rôzne spôsoby hry pre rôzne skúsených hráčov, vrátane možnosti náhodne si určiť miesta, na ktorých má Jack Rozparovač zanechať stopy a voliteľných pravidiel a modulov, ktoré môžu pomôcť buď vrahovi alebo jeho prenasledovateľom.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
39,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vystopujte vraha alebo sa ním staňte!

Whitehall Mystery je hra o blafovaní a dedukcii, ktorá hráčov prenesie do jari v roku 1888, kedy tieň Jacka Rozparovača mátal ulice viktoriánskeho Londýna. Jeden z hráčov sa zhostí úlohy neslávne známeho sériového vraha, ktorý sa počas štyroch kôl bude snažiť zanechať na štyroch miestach stopy pre políciu v podobe končatín. Ostatní hráči sa stanú členmi policajnej jednotky, ktorá má neľahkú úlohu tohto nebezpečeného vraha na úteku chytiť.

Podarí sa Jackovi Rozparovačovi dokončiť svoj zložin, alebo ho polícia konečne chytí a jeho besnenie sa skončí?

Whitehall Mystery je nová samostatná hra zo série Die akte Whitechapel (Letters from Whitechappel), ktorú môžete hrať spolu s rozšírením Dear Boss. Poskytuje rôzne spôsoby hry pre rôzne skúsených hráčov, vrátane možnosti náhodne si určiť miesta, na ktorých má Jack Rozparovač zanechať stopy a voliteľných pravidiel a modulov, ktoré môžu pomôcť buď vrahovi alebo jeho prenasledovateľom.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Gabriele Mari, Gianluca Santopietro
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje