Zombicide: Zelená Horda
Zombicide: Zelená Horda je kooperatívna hra, ktorá nadväzuje na predošlú hru Zombicide: Černý mor. Hra sa opäť odohráva vo fantasy svete, ale tentokrát sa ocitnete spolu so svojimi hrdinami v zatuchlých stredovekých kobkách zamorených hordami orkov a goblinov. S tými sa dá bojovať jedine mečmi a mágiou. Hra má rovnako ako jej predchodca rýchly herný spád a jednoduché pravidlá.  Hru si zahrá najviac 6 hráčov. Všetci musia spolupracovať a kombinovať svoje schopnosti. Cieľom je prežiť a poraziť mocných zombie orkov, ktorí sú oveľa silnejší než obyčajní zombie ľudia...a naviac majú tendenciu vytvárať brutálne hordy, keď to najmenej očakávate. Zombicide: Zelená horda obsahuje 10 nových výziev, ktoré zahŕňajú najťažšie scenáre akým kedy hráči museli čeliť. Nové terény ako skalné rímsy alebo vodné priekopy a neutíchajúca hrozba zo strany Zelenej hordy (Green Horde) prinesie do hry tú správnu atmosféru a chuť na spoluprácu a plánovanie. V tejto hre platí, že niekedy je lepšie sa problémom vyhnúť ako im čeliť. Dáte to?  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
86,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zombicide: Zelená Horda je kooperatívna hra, ktorá nadväzuje na predošlú hru Zombicide: Černý mor. Hra sa opäť odohráva vo fantasy svete, ale tentokrát sa ocitnete spolu so svojimi hrdinami v zatuchlých stredovekých kobkách zamorených hordami orkov a goblinov. S tými sa dá bojovať jedine mečmi a mágiou. Hra má rovnako ako jej predchodca rýchly herný spád a jednoduché pravidlá. 

Hru si zahrá najviac 6 hráčov. Všetci musia spolupracovať a kombinovať svoje schopnosti. Cieľom je prežiť a poraziť mocných zombie orkov, ktorí sú oveľa silnejší než obyčajní zombie ľudia...a naviac majú tendenciu vytvárať brutálne hordy, keď to najmenej očakávate.

Zombicide: Zelená horda obsahuje 10 nových výziev, ktoré zahŕňajú najťažšie scenáre akým kedy hráči museli čeliť. Nové terény ako skalné rímsy alebo vodné priekopy a neutíchajúca hrozba zo strany Zelenej hordy (Green Horde) prinesie do hry tú správnu atmosféru a chuť na spoluprácu a plánovanie. V tejto hre platí, že niekedy je lepšie sa problémom vyhnúť ako im čeliť. Dáte to?

 

Obsah hry:

1 pravidlá
72 figúrok
9 mapových dielov (obojstranných)
6 herných panelov preživších a ich kariet
6 farebných podstavcov pre preživších
6 kociek
48 značiek
133 kariet
68 žetónov

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Raphaël Guiton, Jean-Baptiste Lullien, Nicolas Rao
Rok vydania:
2018
Herné rozšírenia
Zombicide: Green Horde - Friends and Foes
Momentálne nedostupné
46,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje