Zvieracie NAJ - Vedomostné pexeso
Radi hráte pexeso a máte radi zvieratá? Alebo si len chcete potrénovať pamäť a niečo sa pri tom naučiť? Potom sa vám toto vedomostné pexeso bude páčiť. Princíp hry je rovnaký ako v klasickom pexese, avšak rozdiel je v tom, že nehľadáte rovnaký pár kartičiek, ale hľadáte dve informácie, ktoré spolu súvisia. Ak to však neviete, to vôbec nevadí! Pomôckou je číslo napísané v rohu kartičky. Každý pár je očíslovaný a teda ak nájdete najdlhšiu rieku a neviete, čo k nej bude pár, zapamätáte si jej číslo. S pomocou čísel môžete hrať toto pekné pexeso aj s mladšími hráčmi, ktorí sa niečo málo podučia a môžete ich nechať spájať nájdené páry. Každý pár po spojení totiž vytvorí kompletný obrázok niektorého zvieracieho naj. 
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
4,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Radi hráte pexeso a máte radi zvieratá? Alebo si len chcete potrénovať pamäť a niečo sa pri tom naučiť? Potom sa vám toto vedomostné pexeso bude páčiť.

Princíp hry je rovnaký ako v klasickom pexese, avšak rozdiel je v tom, že nehľadáte rovnaký pár kartičiek, ale hľadáte dve informácie, ktoré spolu súvisia. Ak to však neviete, to vôbec nevadí! Pomôckou je číslo napísané v rohu kartičky. Každý pár je očíslovaný a teda ak nájdete najdlhšiu rieku a neviete, čo k nej bude pár, zapamätáte si jej číslo.

S pomocou čísel môžete hrať toto pekné pexeso aj s mladšími hráčmi, ktorí sa niečo málo podučia a môžete ich nechať spájať nájdené páry. Každý pár po spojení totiž vytvorí kompletný obrázok niektorého zvieracieho naj. 

Obsah hry:
  • 48 kartičiek - 24 párov pexesa
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje