Action Cats
Action Cats je zábavná párty hra pre všetkých, obzvlášť pre milovníkov mačiek. Hra obsahuje 160 kariet a na každej jednej je fotka mačky. Zadná strana obsahuje dve polovice nejakého vtipného príbehu.  Hráči si v jednotlivých kolách striedajú úlohu "rozhodcu". Ostatní hráči rozprávajú príbeh. Rozhodca vždy vytiahne jednu kartu mačky a vymyslí jej meno. Ostatní hráči sa snažia zostaviť čo najvtipnejší príbeh zo svojich kariet na ruke. Potom svoj príbeh povedia nahlas a rozhodca, keď si vypočuje všetky príbehy, rozhodne, ktorý bol najvtipnejší a ten hráč sa stane víťazom daného kola.  
Odporúčaný vek:
9 rokov
Dĺžka hry:
20-45 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Action Cats je zábavná párty hra pre všetkých, obzvlášť pre milovníkov mačiek. Hra obsahuje 160 kariet a na každej jednej je fotka mačky. Zadná strana obsahuje dve polovice nejakého vtipného príbehu. 

Hráči si v jednotlivých kolách striedajú úlohu "rozhodcu". Ostatní hráči rozprávajú príbeh. Rozhodca vždy vytiahne jednu kartu mačky a vymyslí jej meno. Ostatní hráči sa snažia zostaviť čo najvtipnejší príbeh zo svojich kariet na ruke. Potom svoj príbeh povedia nahlas a rozhodca, keď si vypočuje všetky príbehy, rozhodne, ktorý bol najvtipnejší a ten hráč sa stane víťazom daného kola.

 

Obsah hry:

160 kariet

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
20-45 min.
Odporúčaný vek:
9+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Keith Baker, Jennifer Ellis
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje