Akciové balíčky hier na leto

S nastupujúcim letom a hlavne začiatkom školských prázdnin sme pre vás pripravili výhodné sady hier - letné balíky. Niektoré zamerané na menšie deti, iné na väčšie, na rodiny, pre partie na zábavu a k tomu aj abstraktný a "hlavylámavý" balík. Výhodnosť je v ich cene (oproti nákupu jednotlivých hier je zľava okolo 40% a k tomu navyše darček, extra hra). Pozrite sa, či sa vám niektorý nehodí - pre vás, alebo ak chcete niekoho obdarovať:

Letný balík: Pre menšie deti I. je pre loptošov od asi 5 rokov a obsahuje pirátsku človečoidnú hru Piratissimo, hru na zručnosť Super Vampír a kockový poker so zvieratkami Langland Yatzy. K tomu ako darček navyše hru na pamäť Najdeš mě.

Letný balík: Pre menšie deti II. zabaví detváky od 4 rokov (ale aj tie viacročné) a tvoria ho Worm Party o šikovnosti a všímavosti (s nasadením vlastných prstov), krásna kooperatívna hra Farební hladoši rozvíjajúca okrem spolupráce aj vnímanie farieb (pracuje s aplikáciou) a zvieratkový "akoby rummikub" o skladaní zvierat. K tomu ako darček navyše hru na pamäť Najdeš mě.

Letný balík: Pre rodiny s väčšími deťmi I. poteší hráčov od 7 rokov (a starších) a zároveň aj rodičov. Zachráňte príšerky a prispejte k ich dobrému všestrannému rozvoju, pomôžte svorke vlkov splniť všetky úlohy v kooperatívnej hre Lupos a zabavte sa v krásnej jednoduchej a svižnej hre Žabky. Darčekom navyše je číselná kooperatívna hra Ťuk, ťuk, podzemí!

Letný balík: Pre rodiny s väčšími deťmi II. je dobrodružná zábava pre 6 ročné a väčšie deti. Človečoidné Piratissimo, svižný a rýchly, no už aj s poriadnou dávkou taktiky a súperenia Captain Silver a do tretice jubilejná verzia známej postrehovej hry Dobble Anniversary (obsahuje hneď dve sady hry). Darčekom navyše je číselná kooperatívna hra Ťuk, ťuk, podzemí!

Letný balík: Rodinné hry I. stojí za každé euro - sú v ňom tri nádherné rodinné hry. My Farm Shop o taktike, dobrých rozhodnutiach a obchodovaní (hra má aj jednoduchšiu, aj komplexnejšiu verziu), Psí park vás postaví do role psíčkara - kto z vás sa o zverených chlpáčov postará najlepšie? A v Alhambre, oceneniami ovenčenej klasike, budete stavať palácové komplexy a získavať zdroje tak, aby ste boli lepší než ostatní. Darčekom k balíčku je zábavná napínavá kartovka Dollars Wanted.

Letný balík: Rodinné hry II. je pre dobrodružné rodiny. Scrap Racer z vás spraví pretekárov v bláznivých pretekoch, Steam Park zase správcov zábavného parku, no a Kingdomino: Lovci Mamutů pravekých ľudí budujúcich svoje územia a starajúcich sa o oheň. Darčekom k balíčku je zábavná napínavá kartovka Dollars Wanted.

Letný balík: Pre zábavu I. tvoria Výbušní mimoni (ako koťátka, ibaže vás sprevádzajú tie žlté okaté potvorky), Way 2 Go o spolupráci, keď sa z úlohy nakresliť čiaru stáva dráma, no a príbehová sociálna hra Život na dlani. Ako darček je navyše párty hra Play! Gold o hlbinách internetov.

Letný balík: Pre zábavu II. je o chechote aj napätí. Škola Nindžů preverí šikovnosť, v Paranormálnych detektívoch sa budete musieť zorientovať v asociáciách a EGO vám prezradí, ako sa poznáte medzi sebou. Ako darček je navyše párty hra Play! Gold o hlbinách internetov.

Letný balík: Hlavolamy obsahuje tri rébusové hry - Zmor! vám zamotá hlavu pri ukladaní morských potvor tak, aby ste zaplnili vymedzený priestor (a niekedy aj viac vrstiev), v Pizza Diavolo bude vašou úlohou skladať priehľadné dieliky tak, aby ste nakombinovali tú správnu pizzu, no a Brains Family sú hlavolamové preteky v skladaní krajiny drakov. Darčekom navyše je únikovka Odemkni! Vhoďte minci.

Letný balík: Abstraktné hry je plný ukladacích hier. Jednoduchý no nápaditý Framework, kombinácie prekrývajúcich sa kariet v skvostnej Codex Naturalis a budovanie námestia v Helsinkách. Bonusovým darčekom je Druhá šance.

Keďže sú balíčky letné, potrevajú v našej ponuke do konca prázdnin - do 31. augusta, alebo do vypredania zásob.

 

 

 

 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje