Ankh
Ankh je zábavná škodiaca hra plná mumií a vzácnych i menej vzácnych pokladov. Pokúste sa kráľovnej Nefertiti priniesť dary, po ktorých túži skôr ako sa jej rebríček hodnôt zmení.  Karty kráľovnej určujú ako sa budú bodovať jednotlivé farby a minimálne koľko kariet treba mať vyložených, aby sa spustilo bodovanie. Hráči vo svojom ťahu môžu vykladať karty pred seba, alebo môžu zmeniť aktuálnu kartu Nefertiti, alebo odhodiť niektoré karty z ruky a rovnaký počet kariet si dobrať. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý nazbiera 50 bodov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ankh je zábavná škodiaca hra plná mumií a vzácnych i menej vzácnych pokladov. Pokúste sa kráľovnej Nefertiti priniesť dary, po ktorých túži skôr ako sa jej rebríček hodnôt zmení. 

Karty kráľovnej určujú ako sa budú bodovať jednotlivé farby a minimálne koľko kariet treba mať vyložených, aby sa spustilo bodovanie. Hráči vo svojom ťahu môžu vykladať karty pred seba, alebo môžu zmeniť aktuálnu kartu Nefertiti, alebo odhodiť niektoré karty z ruky a rovnaký počet kariet si dobrať. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý nazbiera 50 bodov.

Obsah hry:
  • 90 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dave Grigger
Rok vydania:
2016
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje