Arkham Horror 3. edice CZ
Arkham Horror 3. edice CZ je najnovšie vydanie jednej z najpopulárnejších hororových kooperatívnych hier - Arkham Horror. 1 až 6 hráčov sa v úlohe vyšetrovateľov vydávajú pátrať po záhadných udalostiach v meste Arkham. Hráči musia zhromažďovať stopy, poraziť desivé príšery a nájsť nástroje a spojencov, aby si udržali nádej na porážku starovekých bytostí, ktoré existujú tesne za závojom našej reality a snažia sa do nej preniknúť a dostať náš svet pod svoju zničujúcu nadvládu. Hra v novom spracovaní obsahuje 4 scenáre, každý s iným prednastavením hernej plochy, príšer, s inými cieľmi a vlastným jedinečným príbehom, ktorý budete v hre tvoriť a ovplyvňovať svojimi rozhodnutiami.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
63,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Arkham Horror 3. edice CZ je najnovšie vydanie jednej z najpopulárnejších hororových kooperatívnych hier - Arkham Horror. 1 až 6 hráčov sa v úlohe vyšetrovateľov vydávajú pátrať po záhadných udalostiach v meste Arkham. Hráči musia zhromažďovať stopy, poraziť desivé príšery a nájsť nástroje a spojencov, aby si udržali nádej na porážku starovekých bytostí, ktoré existujú tesne za závojom našej reality a snažia sa do nej preniknúť a dostať náš svet pod svoju zničujúcu nadvládu.

Hra v novom spracovaní obsahuje 4 scenáre, každý s iným prednastavením hernej plochy, príšer, s inými cieľmi a vlastným jedinečným príbehom, ktorý budete v hre tvoriť a ovplyvňovať svojimi rozhodnutiami.

Obsah hry:
  • 5 mapových dielov
  • 7 ulíc
  • 12 vyšetrovateľov
  • 4 scenáre
  • 469 kariet
  • 1 držiak balíčka
  • 6 kociek
  • 265 žetónov
Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Launius, Nikki Valens, Kevin Wilson
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje