Asterion - Čas Temna (Modul DrD)
Tento jubilejný desiaty modul je novším vydaním hlavného modulu, ktoré má do istej miery zavŕšiť udalosti spojené so svetom Asterionu. Už niekoľko desaťročí uplynulo od doby, kedy sa na južnom asterionskmm kontinente Tare vylodili prví kolonisti z Lendoru a začali zakladať osady a polia. Postupom času sa im podarilo zatlačiť oddiely zlovestného Khara Démona ďaleko na juh a mladším generáciám znie rozprávanie o týchto bojoch len ako niečo vzdialené a vymyslené. Ale teraz nastal čas zmien. Pod povrchom sa rozhárajú spory mnohých rôznych skupín, ktoré chcú na seba strhnúť čo najväčšiu moc. Nastáva nový vek a jeho dotyk skoro pocíti každý… Hráči majú prakticky nekonečné možnosti vybrať si, na ktorej strane budú v nastávajúcich časoch stáť. Môžu sa pripojiť k silám Štyroch kráľovstiev i k silám Khara Démona a jeho desivých prisluhovačov. Rovnako tak si však môžu zvoliť nejakú ďalšiu organizáciu alebo skupinu a hájiť jej záujmy, či sa vydať svojou vlastnou nezávislou cestou. Môžu sa stať hrdinami v službách Sedemnástich bohov, aj Temnej desiatky, mocnými kúzelníkmi, nepolapiteľnými agentami tajných služieb či pátračmi po pozostatkoch dávnej civilizácie Arvedanov. Putovanie ich môže zaviesť od vlhkých tropických džunglí cez trávnaté savany a zrádne púšte až na vrcholky majestátných hôr alebo nekonečnú hladinu oceánu.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
17,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Tento jubilejný desiaty modul je novším vydaním hlavného modulu, ktoré má do istej miery zavŕšiť udalosti spojené so svetom Asterionu. Už niekoľko desaťročí uplynulo od doby, kedy sa na južnom asterionskmm kontinente Tare vylodili prví kolonisti z Lendoru a začali zakladať osady a polia. Postupom času sa im podarilo zatlačiť oddiely zlovestného Khara Démona ďaleko na juh a mladším generáciám znie rozprávanie o týchto bojoch len ako niečo vzdialené a vymyslené.

Ale teraz nastal čas zmien. Pod povrchom sa rozhárajú spory mnohých rôznych skupín, ktoré chcú na seba strhnúť čo najväčšiu moc. Nastáva nový vek a jeho dotyk skoro pocíti každý…

Hráči majú prakticky nekonečné možnosti vybrať si, na ktorej strane budú v nastávajúcich časoch stáť. Môžu sa pripojiť k silám Štyroch kráľovstiev i k silám Khara Démona a jeho desivých prisluhovačov. Rovnako tak si však môžu zvoliť nejakú ďalšiu organizáciu alebo skupinu a hájiť jej záujmy, či sa vydať svojou vlastnou nezávislou cestou. Môžu sa stať hrdinami v službách Sedemnástich bohov, aj Temnej desiatky, mocnými kúzelníkmi, nepolapiteľnými agentami tajných služieb či pátračmi po pozostatkoch dávnej civilizácie Arvedanov. Putovanie ich môže zaviesť od vlhkých tropických džunglí cez trávnaté savany a zrádne púšte až na vrcholky majestátných hôr alebo nekonečnú hladinu oceánu.

Obsah hry:

 

  • Balenie obsahuje knihu s hlavným textom, ktorého súčasťou je aj popis Diaľav. Nájdete tu aj tri dobrodružstvá, ktoré vám môžu pomôcť pri prvom hraní na Asterione, a tiež Kľúč bytostí astrálnych a súbor máp
  • Obsahuje CD s aplikáciami na DrD a DrD+ pre všetky zatiaľ vydané moduly k Asterionu.  A množstvo ďalších bonusov.
Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2006
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje