Before the Earth Explodes
Zdroje sa vyčerpávajú. Preľudnenie ničí planétu. Čas sa míňa... Elitné frakcie preskúmavajú vesmír a hľadajú pre ľudí nový domov, nové technológie, nové zdroje na obnovu zničenej domoviny. Vyzbrojený medzihviezdnymi korábmi s obrovskými skladovými priestormi urobia čokoľvek, aby získali slávu za záchranu ľudstva. Predtým ako Zem exploduje... Before The Earth Explodes je kartová hra pre dvoch hráčov. Hráči simultánne vyberajú svoje akcie a s použitím tej správnej taktiky a stratégie sa snažia o víťazstvo. To môžu dosiahnuť viacerými spôsobmi - kolonizáciou siedmich planét, zničením súperovej frakcie, dosiahnutím vrcholu technologického tracku, či splnením niektorej podmienky víťazstva.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
19,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zdroje sa vyčerpávajú. Preľudnenie ničí planétu. Čas sa míňa... Elitné frakcie preskúmavajú vesmír a hľadajú pre ľudí nový domov, nové technológie, nové zdroje na obnovu zničenej domoviny. Vyzbrojený medzihviezdnymi korábmi s obrovskými skladovými priestormi urobia čokoľvek, aby získali slávu za záchranu ľudstva. Predtým ako Zem exploduje...

Before The Earth Explodes je kartová hra pre dvoch hráčov. Hráči simultánne vyberajú svoje akcie a s použitím tej správnej taktiky a stratégie sa snažia o víťazstvo. To môžu dosiahnuť viacerými spôsobmi - kolonizáciou siedmich planét, zničením súperovej frakcie, dosiahnutím vrcholu technologického tracku, či splnením niektorej podmienky víťazstva.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adrian Adamescu, Daryl Andrews
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje