Beyond Baker Street
Ďalší kriminálnik je na úteku a Sherlock Holmes má stopu! Samozrejme, že on dostane zločinca za mreže za okamih...pokiaľ ho neporazíte v jeho vlastnej hre! Holmes nie je jediná brilantná myseľ v Londýne a je na čase, aby si to niekto všimol! S pomocou vašich spoločníkov budete zbierať dôkazy, sledovať stopy a používať dedukciu, aby ste vyriešili prípad pred veľkým Sherlockom Holmesom! Akákoľvek možnosť, ktorá zostane ako posledná, nech je akokoľvek nepravdepodobná, musí byť pravdivá! Použitím dedukcie a komunikácie sa spoločne snažíte vylúčiť falošné stopy a nájsť dôkazy, aby ste dokázali kto, ako a prečo spáchal zločin. Máte k dispozícii všetky dôležité stopy. Akurát o tom neviete, pretože sa na svoje karty pozeráte zo zadnej strany. Aby toho nebolo málo, aj samotný Sherlock Holmes už pracuje na prípade.  Dokážete rozlúskuť prípad skôr než on? Hráči spoločne vyhrajú ak sa im podarí nazbierať dosť dôkazov na usvedčenie skôr ako Holmsovi, inak ich premohol stres z náročného prípadu.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
23,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ďalší kriminálnik je na úteku a Sherlock Holmes má stopu! Samozrejme, že on dostane zločinca za mreže za okamih...pokiaľ ho neporazíte v jeho vlastnej hre! Holmes nie je jediná brilantná myseľ v Londýne a je na čase, aby si to niekto všimol! S pomocou vašich spoločníkov budete zbierať dôkazy, sledovať stopy a používať dedukciu, aby ste vyriešili prípad pred veľkým Sherlockom Holmesom! Akákoľvek možnosť, ktorá zostane ako posledná, nech je akokoľvek nepravdepodobná, musí byť pravdivá!

Použitím dedukcie a komunikácie sa spoločne snažíte vylúčiť falošné stopy a nájsť dôkazy, aby ste dokázali kto, ako a prečo spáchal zločin. Máte k dispozícii všetky dôležité stopy. Akurát o tom neviete, pretože sa na svoje karty pozeráte zo zadnej strany. Aby toho nebolo málo, aj samotný Sherlock Holmes už pracuje na prípade.  Dokážete rozlúskuť prípad skôr než on?

Hráči spoločne vyhrajú ak sa im podarí nazbierať dosť dôkazov na usvedčenie skôr ako Holmsovi, inak ich premohol stres z náročného prípadu.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Robin Lees, Steve Mackenzie
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje