Blitzkrieg! CZ
POZOR Bohužiaľ v hre chýbajú pravidlá ku sólovej hre. Sú pripravené na stiahnutie tu na stránke v sekcii Užitočné odkazy. Ospravedlňujeme sa za to a riešime to výrobcom. Skvelá vojnová hra pre tých, ktorí inak vojnové hry neobľubujú!  Jeden proti jednému vybojujte znovu celý najrozsiahlejší vojnový konflikt v dejinách ľudstva na všetkých jeho hlavných bojiskách! Stretnite sa v kľúčových kampaniach vojny a dômyselným nasadením svojich zdrojov strhnite víťazstvo na svoju stranu. Blitzkrieg! je vzrušujúca hra s jednoduchými pravidlami, krátkou hernou dobou a dostatočnou hĺbkou taktických rozhodnutí, ktoré budete musieť prijímať. Je to rýchla strategická hra pre dvoch hráčov (ktorí vôbec nemusia byť vojnoví znalci), v ktorej sa snažíte získať prevahu nad jednotlivými bojiskami Druhej svetovej vojny. Počas hry budete umiestňovať žetóny lietadiel, lodí a tankov a tak zvyšovať svoj vplyv na jednotlivých frontoch. Víťazí hráč, ktorý ako prvý získa 25 bodov.  Vaše jednotky budú predstavovať žetóny, ktoré si budete losovať každý zo svojho vrecka. V hre nebudú prebiehať bitky riadené kartami alebo kockami, ale pôjde o čo najpremyslenejšie nasadenie vlastných zdrojov na jednotlivé bojiská, čím budete získavať body, nové zdroje a špeciálne zbrane, aby ste dosiahli strategické výhody vedúce ku konečnému víťazstvu. Hra zároveň obsahuje rozšírenie Nippon, ktoré dodáva hre ďalší rozmer. Čo by sa stalo, keby mocnosti Osy vojnu vyhrali a nemecké vojská by sa vylodili v USA a obsadila ich? A čo by nasledovalo, keby sa Japonsko postavilo proti svojmu bývalému spojencovi a napadlo Nemcami obsadené Spojené štáty? Pomohla by im Godzilla? Rozšírenie Nippon prináša scenár z alternatívnej histórie roku 1946! Hra obsahuje aj sólový variant.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
23,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

POZOR Bohužiaľ v hre chýbajú pravidlá ku sólovej hre. Sú pripravené na stiahnutie tu na stránke v sekcii Užitočné odkazy. Ospravedlňujeme sa za to a riešime to výrobcom.

Skvelá vojnová hra pre tých, ktorí inak vojnové hry neobľubujú! 

Jeden proti jednému vybojujte znovu celý najrozsiahlejší vojnový konflikt v dejinách ľudstva na všetkých jeho hlavných bojiskách!

Stretnite sa v kľúčových kampaniach vojny a dômyselným nasadením svojich zdrojov strhnite víťazstvo na svoju stranu.

Blitzkrieg! je vzrušujúca hra s jednoduchými pravidlami, krátkou hernou dobou a dostatočnou hĺbkou taktických rozhodnutí, ktoré budete musieť prijímať. Je to rýchla strategická hra pre dvoch hráčov (ktorí vôbec nemusia byť vojnoví znalci), v ktorej sa snažíte získať prevahu nad jednotlivými bojiskami Druhej svetovej vojny. Počas hry budete umiestňovať žetóny lietadiel, lodí a tankov a tak zvyšovať svoj vplyv na jednotlivých frontoch. Víťazí hráč, ktorý ako prvý získa 25 bodov. 

Vaše jednotky budú predstavovať žetóny, ktoré si budete losovať každý zo svojho vrecka. V hre nebudú prebiehať bitky riadené kartami alebo kockami, ale pôjde o čo najpremyslenejšie nasadenie vlastných zdrojov na jednotlivé bojiská, čím budete získavať body, nové zdroje a špeciálne zbrane, aby ste dosiahli strategické výhody vedúce ku konečnému víťazstvu.

Hra zároveň obsahuje rozšírenie Nippon, ktoré dodáva hre ďalší rozmer. Čo by sa stalo, keby mocnosti Osy vojnu vyhrali a nemecké vojská by sa vylodili v USA a obsadila ich? A čo by nasledovalo, keby sa Japonsko postavilo proti svojmu bývalému spojencovi a napadlo Nemcami obsadené Spojené štáty? Pomohla by im Godzilla? Rozšírenie Nippon prináša scenár z alternatívnej histórie roku 1946!

Hra obsahuje aj sólový variant.

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Paolo Mori
Rok vydania:
2021
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Skladom, odosielame čím skôr
10,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje