Borderlands : Mister Torgue's Arena of Badassery! CZ
Borderlands: Mister Torgue's Arena of Badassery! CZ je absolútne uletená, kooperatívna akčnosť, v ktorej sa vaša družina v počte 1-4 ''lovcov trezorov'' ocitne v našľapanej bojovej aréne pána Torguea! Podarí sa vám obstáť v podmienkach pripomínajúcich mlynček na mäso? Teda...vybuchujúci mlynček na mäso? Hra ponúka niekoľko herných módov. V každom z nich sa na vás valia najdrsnejší nepriatelia, ako vyvrhnutí z predstáv o najhlbšom kruhu pekla. Teda...vybuchujúceho pekla! Užijete si jednorázovú bitku plnú absolútnej deštrukcie, alebo sa odvážte na sériu smrtiacich súbojov v režime kampane? Počas kampane sa váš ''lovec'' neustále zlepšuje. S každou ďalšou hrou získava lepšiu výbavu, nové, impozantné zbrane a postupom na strome schopností odomyká nové, brutálne zručnosti. Zostane z vás po záverečnom súboji s ultimátnym bossom len čvachtavá plnka do burgrov, alebo napriek všetkému porazíte arénu? Teda...vybuchujúcu arénu!
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Borderlands: Mister Torgue's Arena of Badassery! CZ je absolútne uletená, kooperatívna akčnosť, v ktorej sa vaša družina v počte 1-4 ''lovcov trezorov'' ocitne v našľapanej bojovej aréne pána Torguea! Podarí sa vám obstáť v podmienkach pripomínajúcich mlynček na mäso? Teda...vybuchujúci mlynček na mäso?

Hra ponúka niekoľko herných módov. V každom z nich sa na vás valia najdrsnejší nepriatelia, ako vyvrhnutí z predstáv o najhlbšom kruhu pekla. Teda...vybuchujúceho pekla! Užijete si jednorázovú bitku plnú absolútnej deštrukcie, alebo sa odvážte na sériu smrtiacich súbojov v režime kampane? Počas kampane sa váš ''lovec'' neustále zlepšuje. S každou ďalšou hrou získava lepšiu výbavu, nové, impozantné zbrane a postupom na strome schopností odomyká nové, brutálne zručnosti. Zostane z vás po záverečnom súboji s ultimátnym bossom len čvachtavá plnka do burgrov, alebo napriek všetkému porazíte arénu? Teda...vybuchujúcu arénu!

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje