This War Of Mine: Desková hra
This War Of Mine: Desková hra je stolová verzia populárnej video hry, ktorá odzrkadľuje dramatické osudy ľudí uprostred vojnou zničeného mesta. Prenesiete sa do mesta plného nebezpečenstva a konfliktov. Čakajú vás ťažké rozhodnutia, niekedy aj na hranici ľudskosti. Ale cieľom je PREŽIŤ a dokázať žiť s rozhodnutiami, ktoré ste urobili. Je to hra so silným dôrazom na príbehovú zložku - obsahuje 160 stranovú príbehovú knihu , obsahujúcu viac ako 1900 príhod, ktoré môžu postavy v hre zažiť. Počas dňa vám bude útočiskom polozbúraný obytný dom. Úlohou hráčov je starať sa o dom a postarať sa o veľa vecí ako napríklad: zbaviť sa hromady trosiek, prehľadávať izby, dostať sa cez zabarikádované dvere,vyrobiť čokoľvek od postelí cez filtre na vodu až po pasce na zvieratá. Malá záhradka vedľa domu a zateplenie vášho úkrytu bude nevyhnutné na prežitie, keď príde tma.  V noci ostane niekto strážiť dom, brániť ho pred zlodejmi a inými nástrahami. Iní sa zasa vydajú do ulíc mesta, aby zohnali čokoľvek (predmety, jedlo, lieky, výstroj) potrebné na prežitie. Na nočných výjazdoch sa stretnete s desiatkami iných preživších (zlodejov, vojakov, obetí, utečencov, susedov, obchodníkov, atď). Každé stretnutie sa stane malým jedinečným dobrodružstvom.  Aby ste všetko dokázali absolvovať, čaká vás zaujímavý scenárový mechanizmus. Každá hra bude iná a jedinečná. Jedinou spoločnou vecou vo všetkých príbehoch je PREŽIŤ. This War Of Mine: Desková hra  je hra, ktorú môžete začať hrať bez toho, aby ste si najprv prečítali pravidlá. Jednoducho začnite hrať a zažite dobrodružstvo, na ktoré sa nezabúda.  
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
67,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

This War Of Mine: Desková hra je stolová verzia populárnej video hry, ktorá odzrkadľuje dramatické osudy ľudí uprostred vojnou zničeného mesta.

Prenesiete sa do mesta plného nebezpečenstva a konfliktov. Čakajú vás ťažké rozhodnutia, niekedy aj na hranici ľudskosti. Ale cieľom je PREŽIŤ a dokázať žiť s rozhodnutiami, ktoré ste urobili. Je to hra so silným dôrazom na príbehovú zložku - obsahuje 160 stranovú príbehovú knihu , obsahujúcu viac ako 1900 príhod, ktoré môžu postavy v hre zažiť.

Počas dňa vám bude útočiskom polozbúraný obytný dom. Úlohou hráčov je starať sa o dom a postarať sa o veľa vecí ako napríklad: zbaviť sa hromady trosiek, prehľadávať izby, dostať sa cez zabarikádované dvere,vyrobiť čokoľvek od postelí cez filtre na vodu až po pasce na zvieratá. Malá záhradka vedľa domu a zateplenie vášho úkrytu bude nevyhnutné na prežitie, keď príde tma. 

V noci ostane niekto strážiť dom, brániť ho pred zlodejmi a inými nástrahami. Iní sa zasa vydajú do ulíc mesta, aby zohnali čokoľvek (predmety, jedlo, lieky, výstroj) potrebné na prežitie. Na nočných výjazdoch sa stretnete s desiatkami iných preživších (zlodejov, vojakov, obetí, utečencov, susedov, obchodníkov, atď). Každé stretnutie sa stane malým jedinečným dobrodružstvom. 

Aby ste všetko dokázali absolvovať, čaká vás zaujímavý scenárový mechanizmus. Každá hra bude iná a jedinečná. Jedinou spoločnou vecou vo všetkých príbehoch je PREŽIŤ. This War Of Mine: Desková hra  je hra, ktorú môžete začať hrať bez toho, aby ste si najprv prečítali pravidlá. Jednoducho začnite hrať a zažite dobrodružstvo, na ktoré sa nezabúda.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michał Oracz, Jakub Wiśniewski
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje