Catan - Kniha hádanek
Nestarnúci svet Katanu čaká práve na teba - toho pravého človeka, ktorý bude objavovať, budovať, osídľovať a riešiť hádanky. Catan - Kniha hádaniek prináša nový spôsob objavovania neprebádaných ostrovov Katanu. Po vylodení na brehoch tohto bujného neobývaného sveta musíš previesť svojich osadníkov cez sériu prekážok a čeliť rôznym problémom s nastolením mieru a prosperity. Nesieš na svojich pleciach kopec zodpovednosti: musíš byť stále v strehu, správne prideľovať prácu, hospodáriť so surovinami a riešiť kryptické mapy ... a to je len začiatok! Čaká na teba viac než 100 hádaniek rozložených medzi 10 tematických celkov.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Nestarnúci svet Katanu čaká práve na teba - toho pravého človeka, ktorý bude objavovať, budovať, osídľovať a riešiť hádanky.

Catan - Kniha hádaniek prináša nový spôsob objavovania neprebádaných ostrovov Katanu. Po vylodení na brehoch tohto bujného neobývaného sveta musíš previesť svojich osadníkov cez sériu prekážok a čeliť rôznym problémom s nastolením mieru a prosperity. Nesieš na svojich pleciach kopec zodpovednosti: musíš byť stále v strehu, správne prideľovať prácu, hospodáriť so surovinami a riešiť kryptické mapy ... a to je len začiatok!

Čaká na teba viac než 100 hádaniek rozložených medzi 10 tematických celkov.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje