Clash of Cultures: Monumental Edition
Civilizačná, komplexná a výborne spracovaná hra, v ktorej 2-4 hráči rozvíjajú svoje civilizácie. Clash of Cultures: Monumental Edition obsahuje modernizovanú a vylepšenú verziu epickej civilizačnej hry Clash of Cultures, jej rozšírenie Civilizations a promo balíček Aztec Pack. Herný plán je modulárny, vďaka čomu môže byť každá herná partička trochu iná! Ujmite sa vedenia starovekej civilizácie vo chvíli, kedy ju tvorí iba jediná osada niekde na konci sveta. Vyšlite osadníkov na prieskum okolitej krajiny, posúvajte hranice svojho územia a s využitím pechoty, jazdectva aj slonov rozšírte svoju slávu a moc na všetky kontinenty!Vďaka modulárnemu systému budovania miest môžete premeniť svoje malé osady na majestátne metropoly. V akadémiách prekvitá vzdelanosť, pevnosti chránia mestá pred nájazdníkmi, ľudia v chrámoch vzývajú svoje božstvá a v najpôsobivejších mestách môžete vztýčiť neuveriteľné divy sveta!Pretvoríte svoje mestá na studnice múdrosti alebo sa rozhodnete pre cestu vojenského dobývania?
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
180-240 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
119,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Civilizačná, komplexná a výborne spracovaná hra, v ktorej 2-4 hráči rozvíjajú svoje civilizácie. Clash of Cultures: Monumental Edition obsahuje modernizovanú a vylepšenú verziu epickej civilizačnej hry Clash of Cultures, jej rozšírenie Civilizations a promo balíček Aztec Pack. Herný plán je modulárny, vďaka čomu môže byť každá herná partička trochu iná!

Ujmite sa vedenia starovekej civilizácie vo chvíli, kedy ju tvorí iba jediná osada niekde na konci sveta. Vyšlite osadníkov na prieskum okolitej krajiny, posúvajte hranice svojho územia a s využitím pechoty, jazdectva aj slonov rozšírte svoju slávu a moc na všetky kontinenty!

Vďaka modulárnemu systému budovania miest môžete premeniť svoje malé osady na majestátne metropoly. V akadémiách prekvitá vzdelanosť, pevnosti chránia mestá pred nájazdníkmi, ľudia v chrámoch vzývajú svoje božstvá a v najpôsobivejších mestách môžete vztýčiť neuveriteľné divy sveta!
Pretvoríte svoje mestá na studnice múdrosti alebo sa rozhodnete pre cestu vojenského dobývania?

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
180-240 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Christian Marcussen
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje