Cthulhu: I smrt může zemřít
Ako vyšetrovatelia v Lovecraftovskej verzii Ameriky z 20tych rokov ste sa práve dozvedeli o hrozivom rituáli, ktorý má povolať jedného zo samotných Prastarých. Na to, aby ste kultistov zastavili, už je ale neskoro! Jediné v čo môžete dúfať je, že sa vám podarí odhaliť nejakú slabinu, alebo rituál sabotovať tak, aby ste mohli tesne po prebudení to hrozivé monštrum zničiť raz a navždy! Aby ste mali aspoň nejakú šancu na víťazstvo, budete musieť spolupracovať, bojovať proti kultistom, získavať nové predmety a snažiť sa udržať svoju myseľ ako-tak v poriadku.  V hre nájdete 6 veľmi rôznych a samostatne hrateľných scenárov, dvoch možných Prastarých (Cthulhu alebo Hastur), 10 rôznych vyšetrovateľov, a množstvo kvalitných figúrok a komponentov.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
114,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ako vyšetrovatelia v Lovecraftovskej verzii Ameriky z 20tych rokov ste sa práve dozvedeli o hrozivom rituáli, ktorý má povolať jedného zo samotných Prastarých. Na to, aby ste kultistov zastavili, už je ale neskoro! Jediné v čo môžete dúfať je, že sa vám podarí odhaliť nejakú slabinu, alebo rituál sabotovať tak, aby ste mohli tesne po prebudení to hrozivé monštrum zničiť raz a navždy! Aby ste mali aspoň nejakú šancu na víťazstvo, budete musieť spolupracovať, bojovať proti kultistom, získavať nové predmety a snažiť sa udržať svoju myseľ ako-tak v poriadku. 

V hre nájdete 6 veľmi rôznych a samostatne hrateľných scenárov, dvoch možných Prastarých (Cthulhu alebo Hastur), 10 rôznych vyšetrovateľov, a množstvo kvalitných figúrok a komponentov.

 

Obsah hry:
  • 45 Plastových miniatúr
  • 17 Dielikov terénu
  • 30 Plastových žetónov chápadiel
  • 10 Kariet postáv vyšetrovateľov 
  • 188 Kariet
  • 8 Kociek
  • 5 Držiakov na žetóny
  • 147 Žetónov
  • 1 Pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rob Daviau, Eric M. Lang
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje