Dead of Winter: Warring Colonies
Dead of Winter: Warring Colonies je druhé rozšírenie ku hre Dead of Winter: A Crossroads Game (Zima mrtvých). Prináša nové postavy, karty osudu, krízových udalostí a predmetov. Naviac umožňuje hrať hru ako súboj dvoch odlišných skupín preživších, ktoré bojujú o prežitie nielen so zombíkmi, ale tiež navzájom. Toto rozšírenie sa dá tiež kombinovať s rozšírením Dead of Winter: The Long Night, čo vám umožní hru až pre 11 hráčov, kde je implementovaný nový mechanizmus simultánnych ťahov, takže sa nemusíte báť dlhých prestojov.Vyberte si stranu alebo môžete použiť modul Lone Wolf a ako osamelý vlk hrajte sám za seba, aby ste dosiahli svoje tajné ciele. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, budete čeliť novým výzvam, v nehostinnom post-apo zombie svete.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
4-11 hráčov
Jazyk hry:
42,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dead of Winter: Warring Colonies je druhé rozšírenie ku hre Dead of Winter: A Crossroads Game (Zima mrtvých). Prináša nové postavy, karty osudu, krízových udalostí a predmetov. Naviac umožňuje hrať hru ako súboj dvoch odlišných skupín preživších, ktoré bojujú o prežitie nielen so zombíkmi, ale tiež navzájom. Toto rozšírenie sa dá tiež kombinovať s rozšírením Dead of Winter: The Long Night, čo vám umožní hru až pre 11 hráčov, kde je implementovaný nový mechanizmus simultánnych ťahov, takže sa nemusíte báť dlhých prestojov.

Vyberte si stranu alebo môžete použiť modul Lone Wolf a ako osamelý vlk hrajte sám za seba, aby ste dosiahli svoje tajné ciele. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, budete čeliť novým výzvam, v nehostinnom post-apo zombie svete.

Parametre:
Počet hráčov:
4-11 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Colby Dauch, Jonathan Gilmour, Timothy Meyer, Isaa
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje