Detektivka - Krvavě rudé růže
Detektívka je hra zo série hier Mozkovna, v ktorých musíte vyriešiť zločin. Prípad rozlúštite len ak budete premyslene pracovať s informáciami.  V priebehu hry získavate informácie a snažíte sa vyhodnotiť, či budú pre riešenie prípadu užitočné, alebo či sa ich zbavíte ako zbytočných. Ak informáciu zahráte, dozvedia sa ju aj ostatní hráči. Hra je založená na spolupráci a diskusii medzi hráčmi.  Na konci hry sú hráči vyzvaní, aby odpovedali na otázky týkajúce sa prípadu. Podľa počtu správnych odpovedí získajú víťazné body.  Hu môžete začať hrať takmer ihneď po otvorení, nečaká vás žiadne dlhé študovanie pravidiel. Karty vás postupne sprevádzajú celou hrou a hovoria vám, čo sa stalo a ako postupovať. Zážitok z hry obohatí určite aj 3D miesto činu vytvorené z kariet. Hra je na jedno použitie. Hoci herný materiál nezničíte, ale po pvom úspešnom hraní už budete vedieť výsledok.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Detektívka je hra zo série hier Mozkovna, v ktorých musíte vyriešiť zločin. Prípad rozlúštite len ak budete premyslene pracovať s informáciami. 

V priebehu hry získavate informácie a snažíte sa vyhodnotiť, či budú pre riešenie prípadu užitočné, alebo či sa ich zbavíte ako zbytočných. Ak informáciu zahráte, dozvedia sa ju aj ostatní hráči. Hra je založená na spolupráci a diskusii medzi hráčmi. 

Na konci hry sú hráči vyzvaní, aby odpovedali na otázky týkajúce sa prípadu. Podľa počtu správnych odpovedí získajú víťazné body. 

Hu môžete začať hrať takmer ihneď po otvorení, nečaká vás žiadne dlhé študovanie pravidiel. Karty vás postupne sprevádzajú celou hrou a hovoria vám, čo sa stalo a ako postupovať.

Zážitok z hry obohatí určite aj 3D miesto činu vytvorené z kariet.

Hra je na jedno použitie. Hoci herný materiál nezničíte, ale po pvom úspešnom hraní už budete vedieť výsledok.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje