Dino Party
V hre Dino Party sa hráči snažia zachrániť malých dinosaurov pred vyhynutím. Hádžu malé figúrky dinov na hraciu plochu, ktorá je plná prekvapení. Ak dinovia dopadnú na polia alebo do jaskýň, šťastne prežijú. Ak ale dopadnú do džugle alebo do mora, pravdepodobne ich už nikto nikdy neuvidí. Hra trvá 4 kolá a víťazom sa stane najzručnejší hráč, ktorý zachráni najviac dinov.  Deti si túto hru zamilujú, pretože figúrky dinov sú roztomilé, hra má jednoduché pravidlá, prináša kopec zábavy a je dostatočne akčná, aby deti zaujala a bavila aj pri opakovanom hraní.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15-20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Dino Party sa hráči snažia zachrániť malých dinosaurov pred vyhynutím. Hádžu malé figúrky dinov na hraciu plochu, ktorá je plná prekvapení. Ak dinovia dopadnú na polia alebo do jaskýň, šťastne prežijú. Ak ale dopadnú do džugle alebo do mora, pravdepodobne ich už nikto nikdy neuvidí. Hra trvá 4 kolá a víťazom sa stane najzručnejší hráč, ktorý zachráni najviac dinov. 

Deti si túto hru zamilujú, pretože figúrky dinov sú roztomilé, hra má jednoduché pravidlá, prináša kopec zábavy a je dostatočne akčná, aby deti zaujala a bavila aj pri opakovanom hraní.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15-20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Damien Marquis, Henri Pym, Antoine Rabreau
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje