Disney Lorcana v iHRYsku

Pozývame vás na dve úvodné podujatia s Lorcanou:

Disney Lorcana - krásna nová kartová hra zo sveta Disney rozprávok je určená nielen malým hráčom. Príbehy, ktoré oslovovali od detstva každého z nás, ožívajú na kartičkách. Fungovanie hry je nápadité a svižné. Dostatočne zaujímavé, aby dávalo herný zážitok aj skúsenejším hráčom, zároveň dostatočne prístupné, aby si hru mohli zahrať aj nováčikovia.

Príďte 10.2. poobede (medzi 14:00 a 19:00) do iHRYska vo VIVO! Bratislava a radi vám Lorcanu ukážeme, naučíme vás ju hrať a budete si to môcť vyskúšať. Prípadne si zadovážiť predpripravený herný balíček a zapojiť sa s ním do priateľskej ligy.

Hru budeme v iHRYsku podporovať dlhodobo, pripravujeme pravidelné turnaje, ligu s podporou vydavateľa hry, špeciálne udalosti (napríklad pri uvedení novej série/edície hry hranie s novými kartičkami). Veľmi sa nám totiž páči. Zapojte sa aj vy!

Prípadne si vyhraďte čas na skvelú oslavu novej edície Lorcany 25.2. poobede (začiatok 14:30) na jej slávnostnom uvedení:

Zaži novú edíciu Disney Lorcana - Into the Inklands o dva týždne skôr, než sa zjaví na pultoch bežných obchodov!

Najprv strohé informácie, nižšie si môžete prečítať podrobnejší popis ????

Formát: Každý hráč dostane 6 balíčkov z novej edície, z ktorej si poskladá svoj 40 kartový herný balíček. Balíček bude môcť obsahovať karty ľubovoľnej kombinácie farieb (nie iba vybrané dve farby).

Štartovné: 30€ (booster vás tak bude stáť iba 5€)

Registrácia: 14:30 - 15:00

Štart turnaja: 15:00

Hrať sa bude v našej predajni a herni v nákupnom centre VIVO! - nájdete nás pri malej rotunde pod kinom.

Ceny: k radosti z nových kariet a zážitku z hry pridáme milé odmeny pre (nielen) víťazov v podobe boostrov navyše alebo vzácnejších kartičiek

A čo to vlastne ten prerelease je?

Možnosť, ako zažiť novú edíciu dva týždne predtým, ako sa dostane do bežných obchodov (predávať sa v iHRYsku začne v piatok 23.2.). Prvýkrát si pozrieme nové kartičky a to ešte naozaj zábavným spôsobom. Nie je to totiž iba o otváraní nových boostrov… ale hneď si s nimi aj zahráme. 

Každý hráč dostane 6 boostrov z novej edície. Tie si otvorí a poskladá z nich 40 kartový balíček s tým, že nebudeme hrať s obmedzením na hranie iba dvoch farieb v balíčku (v balíčku bude možné použiť akúkoľvek kombináciu farieb). S týmito balíčkami budeme potom zápasiť v turnaji.

Zdá sa vám skladanie nového balíčka nad vaše sily? Okrem návodu na skladbu, ktorý je v krabičke, je prerelease super v tom, že si navzájom pomáhame. Je bežné pýtať sa iných hráčov, ktorá kartička je dobrá, či by vám nepomohli a podobne. Naša komunita hráčov je priateľská a radi privítame nováčikov. A aj z iHRYska budú na mieste organizátori, ktorí radi pomôžu.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje