Disney Lorcana v iHRYsku

Disney Lorcana si postupne získava viac a viac hráčov, ktorí sa tešia z nových kariet a balíčkov, či zbierajú nádherné kartičky tejto hry.

V iHRYsku sme pripravili pre každého niečo: pre nováčikov možnosť Lorcanu spoznať a naučiť sa ju, pre ďalších ligu so starter deckami (vopred pripravenými balíčkami), pre skúsených či odvážnych turnaje (pravidelné, ale aj špeciálne).

NOVÁČIKOVIA

Každý pondelok a štvrtok od 15:30 do 18:00 bude pre vás v herni iHRYska vo VIVO! niekto z ihryskáčov, pripravený poradiť či naučiť vás, ako sa Lorcana hrá. Môžete sa to naučiť na Starter decku, alebo na našich balíčkoch, alebo využiť začiatočnícke minibalíčky, ktoré sme pre tento účel pripravili (za symbolické 3 eurá, tak aby ste mohli bezpečne "ochutnať hru").

LIGA

Každý pondelok sa môžete zapojiť do hrania ligy. So svojim Starter Deckom (pripravený 60 kartový balík priamo od vydavateľa Lorcany) s prípadnými malými úpravami (vymenených do 10 kartičiek) si môžete zahrať s ľubovoľným iným hráčom. Váš súboj sa zapíše do tabuľky hrania. S jedným hráčom si zahrajte jedenkrát, na ďalší súboj vyzvite niekoho iného. Máte zároveň možnosť kúpiť si boostre Lorcany so zľavou (za každú ligu, na ktorú prídete, jeden booster a za každý prehraný zápas ďalší takýto booster), po 4,49 eura.  No a v neposlednom rade dostanete za účasť na lige NÁLEPKU Lorcana do súťaže!

NÁLEPKY a Lorcana SÚŤAŽ

Počas troch mesiacov medzi kapitolami (edíciami) Lorcany môžete v iHRYsku zbierať nálepky v súťaži. Zapojenie sa do súťaže = dostanete krásnu promo kartičku ako dar (teraz, pri tretej kapitole, Into the Inklands, je to Jolly Roger - Hook's Ship promo karta). Zároveň 16ti z vás, ktorí získajú za mesiac najviac nálepiek, budú odmenení ďalšou kartičkou (za marec How Far I'll Go promo, za apríl John Silver - Greedy Treasure Seeker promo a za máj Kid Cloudkicker - Tough Guy promo). Vylosujeme aj výhercov ďalších krásnych cien, spomedzi všetkých, ktorí sa zapojili do súťaže.

A za čo teda získate nálepky:

- účasť na pondelkovej lige
- účasť na pravidelnom stredňajšom turnaji (prví dvaja dostanú extra nálepku)
- účasť na veľkom turnaji (prví štyria extra a prví dvaja druhýkrát extra nálepka)
- za nováčika, ktorého privediete na turnaj či ligu
- účasť na release turnaji
- raz za kapitolu: za kostým či oblečenie Disney
- raz za kapitolu: pekný vlastný deck s témou (ocení ihryskáč)
- raz za kapitolu: pamätihodný moment (stane sa niečo vtipné, pekné, zaujímavé, čo ocení privolaný ihryskáč)
- ocenenie komunity (za pekné gesto či správňácke zachovanie sa môžete navrhnúť ihryskáčovi oceniť niekoho iného)
- ocenenie ihryskáča/rozhodcu

TURNAJE

Pre tých z vás, ktorí ste si už nejaké hry s Lorcanou vysúšali, sú tu pravidelné turnaje. Každú stredu od 17:30 je možné zapojiť sa do hrania na turnaji. Vstupné na turnaj (hrá sa s balíčkami, ktoré si vopred postavíte a prinesiete) je zakúpenie si jedného boostra Lorcany (ktorý vám samozrejme ostáva). Organizátor vás zapojí do turnaja (v melee.gg, pomôže, ak si na tejto platforme vopred zaregistrujete účet) a bude navigovať. Na konci turnaja dostanete odmenu navyše: otvoríme pre vás boostre (pol boostra na hráča) a podľa poradia (od víťaza turnaja) si budete vyberať z ponúknutých kariet.

VEĽKÝ TURNAJ

V každom období medzi dvoma kapitolami usporiadame aspoň jeden veľký turnaj - o krásne ceny a mnoho boostrov a kariet.

Tentokrát sa môžete tešiť na ozajstnú lahôdku - DISNEY LORCANA: INTO THE INKLANDS CHAMPIONSHIP!

Vyhrať sa budú dať exkluzívne podložky so Stitchom, či Alternate art Stitch — Rock Star promo karty. A samozrejme mnoho ďalšieho. Viac detailov prezradíme čoskoro, zatiaľ si môžete do kalendárov zapísať dátum: 27. apríla 2024.

NOVÁ KAPITOLA

Vyhraďte čas na skvelú oslavu novej edície Lorcany 19.5. poobede (začiatok 14:30) na jej slávnostnom uvedení:

Zaži novú edíciu Disney Lorcana - Ursula's Return o dva týždne skôr, než sa zjaví na pultoch bežných obchodov!

Najprv strohé informácie, nižšie si môžete prečítať podrobnejší popis.

Formát: Každý hráč dostane 6 balíčkov z novej edície, z ktorej si poskladá svoj 40 kartový herný balíček. Balíček bude môcť obsahovať karty ľubovoľnej kombinácie farieb (nie iba vybrané dve farby).

Štartovné: 30€ (booster vás tak bude stáť iba 5€)

Registrácia: 14:30 - 15:00

Štart turnaja: 15:00

Hrať sa bude v našej predajni a herni v nákupnom centre VIVO! - nájdete nás pri malej rotunde pod kinom.

Ceny: k radosti z nových kariet a zážitku z hry pridáme milé odmeny pre (nielen) víťazov v podobe boostrov navyše alebo vzácnejších kartičiek

A čo to vlastne ten prerelease je?

Možnosť, ako zažiť novú edíciu dva týždne predtým, ako sa dostane do bežných obchodov (predávať sa v iHRYsku začne v piatok 23.2.). Prvýkrát si pozrieme nové kartičky a to ešte naozaj zábavným spôsobom. Nie je to totiž iba o otváraní nových boostrov… ale hneď si s nimi aj zahráme. 

Každý hráč dostane 6 boostrov z novej edície. Tie si otvorí a poskladá z nich 40 kartový balíček s tým, že nebudeme hrať s obmedzením na hranie iba dvoch farieb v balíčku (v balíčku bude možné použiť akúkoľvek kombináciu farieb). S týmito balíčkami budeme potom zápasiť v turnaji.

Zdá sa vám skladanie nového balíčka nad vaše sily? Okrem návodu na skladbu, ktorý je v krabičke, je prerelease super v tom, že si navzájom pomáhame. Je bežné pýtať sa iných hráčov, ktorá kartička je dobrá, či by vám nepomohli a podobne. Naša komunita hráčov je priateľská a radi privítame nováčikov. A aj z iHRYska budú na mieste organizátori, ktorí radi pomôžu.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje