Dominion: Temné časy
Zem je spustošená vojnou, všade je bieda a chudoba. Niekoľko rokov sa neurodilo a zlato z kráľovskej pokladnice sa vytráca. Nepriatelia číhajú všade a vyčkávajú na tvoje zaváhanie. Dokážeš temné časy prečkať a ukázať, že si oprávnený držiteľ trónu?  Dominion: Temné časy je už siedme rozšírenie hry Dominion. Obsahuje 500 kariet. Zahŕňa 35 kariet královstva, plus nové karty ktoré menia hru. Toto rozšírenie sa zameriava na ničenie kariet a vylepšovanie kariet. Sú tu karty, ktoré umožňujú iné karty zahodiť, alebo ktoré majú nejaký efekt, keď ich zahodíte.  Toto rozšírenie nie je samostatne hrateľné, na hru budete potrebovať základnú hru Dominion, alebo Dominion -Intriky.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
31,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zem je spustošená vojnou, všade je bieda a chudoba. Niekoľko rokov sa neurodilo a zlato z kráľovskej pokladnice sa vytráca. Nepriatelia číhajú všade a vyčkávajú na tvoje zaváhanie. Dokážeš temné časy prečkať a ukázať, že si oprávnený držiteľ trónu? 

Dominion: Temné časy je už siedme rozšírenie hry Dominion. Obsahuje 500 kariet. Zahŕňa 35 kariet královstva, plus nové karty ktoré menia hru. Toto rozšírenie sa zameriava na ničenie kariet a vylepšovanie kariet. Sú tu karty, ktoré umožňujú iné karty zahodiť, alebo ktoré majú nejaký efekt, keď ich zahodíte.  Toto rozšírenie nie je samostatne hrateľné, na hru budete potrebovať základnú hru Dominion, alebo Dominion -Intriky.

Obsah hry:
  • pravidlá
  • 500 kariet
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Donald X. Vaccarino
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje