Drako: Knights and Trolls
Drako: Knights and Trolls je asymetrická hra pre dvoch hráčov, v ktorej má každý z hráčov rôzne možnosti a tiež odlišný cieľ. Úlohou hráča hrajúceho za trojicu rytierov je zabiť dvojicu trollov, alebo prežiť noc. Cieľom jeho protivníka je, zabiť rytierov a ukončiť hru skôr, než nastane úsvit. Dĺžka hry je obmedzená balíkom kariet. Končí v okamžiku, keď sa hráčovi hrajúcemu za trollov minie posledná karta. Pomocou akcií na kartách hráči pohybujú figúrkami, útočia a bránia sa útokom súpera. Každá strana má svoje prednosti aj slabiny a je na hráčoch, aby ich čo najlepšie využili. Túto hru môžete tiež kombinovať s hrou Drako: Dragon and Dwarves.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Drako: Knights and Trolls je asymetrická hra pre dvoch hráčov, v ktorej má každý z hráčov rôzne možnosti a tiež odlišný cieľ.

Úlohou hráča hrajúceho za trojicu rytierov je zabiť dvojicu trollov, alebo prežiť noc. Cieľom jeho protivníka je, zabiť rytierov a ukončiť hru skôr, než nastane úsvit. Dĺžka hry je obmedzená balíkom kariet. Končí v okamžiku, keď sa hráčovi hrajúcemu za trollov minie posledná karta. Pomocou akcií na kartách hráči pohybujú figúrkami, útočia a bránia sa útokom súpera. Každá strana má svoje prednosti aj slabiny a je na hráčoch, aby ich čo najlepšie využili. Túto hru môžete tiež kombinovať s hrou Drako: Dragon and Dwarves.

Obsah hry:

hrací plán
27 žetónov zranenia
panel rytierov
panel zlobrov
3 figúrky rytierov
2 figúrky zlobrov
38 kariet rytierov
38 kariet zlobrov
žetón úhybu
10 žetónov balvanov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adam Kałuża
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje