Expedice
Expedice je samostatný prírastok do sveta Scythe, pre 1-5 hráčov, ktoré vás vezme na nové dobrodružstvo na ďalekej Sibíri! Nebo preťal oslepujúci záblesk a okolie rieky Tunguska zdecimoval náraz obrovského meteoritu. Táto deštruktívna udalosť prebudila prastarú hrozbu. Expedícia vedená Dr. Tarkovským sa vydáva do tajgy, v snahe dozvedieť sa o meteorite a následkoch jeho dopadu čo najviac. Hrdinovia z vojny, bažiaci po dobrodružstve a akcii zafinancujú svoje vlastné výpravy na Sibír v nádeji, že prekonajú všetky výzvy, dosiahnu slávu a pri troche šťastia objavia artefakty, presahujúce ľudské vedomosti. Ide o hru o prieskume, založenú na kartách obsahujúcich akcie a ich strategickom spájaní a kombinovaní. Expedice ponúkajú podobnú atmosféru a zážitok, aký poznáte zo Scythe, hoci je mechanicky odlišná. Vylepšujte svojich pracovníkov a využívajte ich jedinečné zručnosti. Pomocou vášho ''mecha'' navštívte tajomné miesta a získajte karty nájdené pri ich prieskume. Použite pracovníkov, nájdené predmety a meteority, či rôzne úlohy na vylepšenie svojho robota. Vďaka vašej moci a klamstvám  prekonáte ostatné expedície, budú však vaše sily stačiť na porazenie mocnejšieho a oveľa tajomnejšieho nebezpečenstva? Hra obsahuje aj sólo mód.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
66,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Expedice je samostatný prírastok do sveta Scythe, pre 1-5 hráčov, ktoré vás vezme na nové dobrodružstvo na ďalekej Sibíri! Nebo preťal oslepujúci záblesk a okolie rieky Tunguska zdecimoval náraz obrovského meteoritu. Táto deštruktívna udalosť prebudila prastarú hrozbu.

Expedícia vedená Dr. Tarkovským sa vydáva do tajgy, v snahe dozvedieť sa o meteorite a následkoch jeho dopadu čo najviac. Hrdinovia z vojny, bažiaci po dobrodružstve a akcii zafinancujú svoje vlastné výpravy na Sibír v nádeji, že prekonajú všetky výzvy, dosiahnu slávu a pri troche šťastia objavia artefakty, presahujúce ľudské vedomosti.

Ide o hru o prieskume, založenú na kartách obsahujúcich akcie a ich strategickom spájaní a kombinovaní. Expedice ponúkajú podobnú atmosféru a zážitok, aký poznáte zo Scythe, hoci je mechanicky odlišná. Vylepšujte svojich pracovníkov a využívajte ich jedinečné zručnosti. Pomocou vášho ''mecha'' navštívte tajomné miesta a získajte karty nájdené pri ich prieskume. Použite pracovníkov, nájdené predmety a meteority, či rôzne úlohy na vylepšenie svojho robota. Vďaka vašej moci a klamstvám  prekonáte ostatné expedície, budú však vaše sily stačiť na porazenie mocnejšieho a oveľa tajomnejšieho nebezpečenstva?

Hra obsahuje aj sólo mód.

Obsah hry:

1 doska základného tábora, 5 dosiek "mechov" (nie vriec, mechanických zariadení), 5 plastových figúrok "mechov", 5 farebných podstavcov, 20 šesťuholníkových doštičiek lokácií, 50 drevených figúrok, 133 kariet, 5 ukazovateľov akcií, 10 ukazovateľov sily a múdrosti, 20 žetónov slávy, 24 žetónov máp, 37 žetónov záhuby, 1 vrecúško záhuby, 80 kartónových mincí, 1 list mimoriadnych výkonov, pravidlá + pravidlá pre sólo hru

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jamey Stegmaier, Jakub Rozalski
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje