Fantastic Park
Je najvyšší čas pozbierať zvieratká vo vašom okolí a otvoriť Fantastic Park. Ale ktoré zvieratká sú zaujímavé? To zistíte až keď si všetky nájdu svoje miesto.  V tejto hre začína každý hráč so 4 domino dielikmi, ktoré majú na každej polovici iné zvieratko. Nájdu sa však aj dieliky s rovnakým zvieratkom na oboch stranách dieliku. Hráči sa striedajú a postupne ukladajú dieliky podobne ako v domine rovnakou stranou k sebe. Pozor, je možné ukladať dieliky aj na seba, pokiaľ je to potrebné.  Keď má niektorý z hráčov na ruke už len jeden dielik, odhalí ho a zaboduje v danom kole. Podľa toho aké zvieratko je na poslednom dieliku získa hráč body za najväčšiu skupinu týchto zvierat, ktoré sa dotýkajú navzájom zvisle a vodorovne - získa 1 bod za každé zvieratko v tejto skupine. Ak sa na dieliku nachádzajú dve rovnaké zvieratká, hráč získa dvojnásobok bodov. Ak je na dieliku zvieratko, ktoré nemá žiaden iný hráč, bodujúci hráč získa trojnásobok bodov.  Po bodovaní si hráč vezme dielik späť do ruky a dotiahne si dieliky do štyroch. Po určitom počte kôl vyhrá hráč, ktorý má najviac bodov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
16,99 €
8,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Je najvyšší čas pozbierať zvieratká vo vašom okolí a otvoriť Fantastic Park. Ale ktoré zvieratká sú zaujímavé? To zistíte až keď si všetky nájdu svoje miesto. 

V tejto hre začína každý hráč so 4 domino dielikmi, ktoré majú na každej polovici iné zvieratko. Nájdu sa však aj dieliky s rovnakým zvieratkom na oboch stranách dieliku. Hráči sa striedajú a postupne ukladajú dieliky podobne ako v domine rovnakou stranou k sebe. Pozor, je možné ukladať dieliky aj na seba, pokiaľ je to potrebné. 

Keď má niektorý z hráčov na ruke už len jeden dielik, odhalí ho a zaboduje v danom kole. Podľa toho aké zvieratko je na poslednom dieliku získa hráč body za najväčšiu skupinu týchto zvierat, ktoré sa dotýkajú navzájom zvisle a vodorovne - získa 1 bod za každé zvieratko v tejto skupine. Ak sa na dieliku nachádzajú dve rovnaké zvieratká, hráč získa dvojnásobok bodov. Ak je na dieliku zvieratko, ktoré nemá žiaden iný hráč, bodujúci hráč získa trojnásobok bodov. 

Po bodovaní si hráč vezme dielik späť do ruky a dotiahne si dieliky do štyroch. Po určitom počte kôl vyhrá hráč, ktorý má najviac bodov.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Brett J. Gilbert
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje