Foodies
Niektorí sa chodia do "food court" osviežiť, iní tam pracujú. Každá reštaurácia vo food courte chce byť tou najatraktívnejšou a najlepšou. Ale prilákať zákazníkov nie je vôbec jednoduché. Musíte mať zaujímavé menu a najať najlepších šéfkuchárov, pretože len jeden môže byť najlepší. V hre Foodies sa z vás stanú menežéri reštaurácií. V priebehu hry budete pridávať jedlá z celého sveta do svojho menu, čo vám prinesie rôzne bonusy a najímať tých najlepších šéfkuchárov. Hráč, ktorý sa stane najpopulárnejším, vyhrá hru.    
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
42,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Niektorí sa chodia do "food court" osviežiť, iní tam pracujú. Každá reštaurácia vo food courte chce byť tou najatraktívnejšou a najlepšou. Ale prilákať zákazníkov nie je vôbec jednoduché. Musíte mať zaujímavé menu a najať najlepších šéfkuchárov, pretože len jeden môže byť najlepší.

V hre Foodies sa z vás stanú menežéri reštaurácií. V priebehu hry budete pridávať jedlá z celého sveta do svojho menu, čo vám prinesie rôzne bonusy a najímať tých najlepších šéfkuchárov. Hráč, ktorý sa stane najpopulárnejším, vyhrá hru.

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ken Gruhl, Marco Portugal
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje