High Tide
V hre High Tide sa hráči ako leňošiaci dovolenkári budú snažiť položiť svoje lehátka na rôznych častiach pláže bližšie k moru ako budú lehátka ostatných hráčov. Ale pozor! Buďte opatrní, lebo ak vaše lehátko bude až príliš blízko pri vode, môže ho odniesť príliv. Skúste svoje šťastie v tejto hre, kde je dôležité dobre hodiť kockami a zabezpečiť si najlepšie miesto na pláži. Hra obsahuje aj 4 minirozšírenia, s ktorými si môžete ozvláštniť hru. Rozšírenia sa dajú navzájom rôzne skombinovať, takže na vás vo vode môžu číhať žraloky, či surferi, na pláži dávajú pozor plavčíci a dokonca si viete aj niečo málo zarobiť. Takže, šup šup na pláž!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
25 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
27,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre High Tide sa hráči ako leňošiaci dovolenkári budú snažiť položiť svoje lehátka na rôznych častiach pláže bližšie k moru ako budú lehátka ostatných hráčov. Ale pozor! Buďte opatrní, lebo ak vaše lehátko bude až príliš blízko pri vode, môže ho odniesť príliv. Skúste svoje šťastie v tejto hre, kde je dôležité dobre hodiť kockami a zabezpečiť si najlepšie miesto na pláži.

Hra obsahuje aj 4 minirozšírenia, s ktorými si môžete ozvláštniť hru. Rozšírenia sa dajú navzájom rôzne skombinovať, takže na vás vo vode môžu číhať žraloky, či surferi, na pláži dávajú pozor plavčíci a dokonca si viete aj niečo málo zarobiť.

Takže, šup šup na pláž!

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
25 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dirk Henn
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje