Frutti di Mare
Ste na trhu medzi piatimi stánkami, kde sa predávajú morské plody. Každý predavač sa snaží urobiť dobrý dojem a utŕžiť čo najviac peňazí. V priebehu dňa ceny stúpajú a klesajú. Na konci dňa musíte všetky morské plody predať, aby sa vám neskazili. Hráči sa vžijú do rolí obchodníkov a pri vykladaní kariet na stôl sa snažia zvýšiť cenu morských plodov, ktoré majú na svojich kartách a naopak sa usilujú o zníženie cien tovarov, ktoré nemajú. Potom, čo  hráči vyložia všetky svoje karty, predáva sa podľa aktuálnych cien. Každý hráč obdrží za svoj tovar zodpovedajúci obnos v bankovkách.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
7,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ste na trhu medzi piatimi stánkami, kde sa predávajú morské plody. Každý predavač sa snaží urobiť dobrý dojem a utŕžiť čo najviac peňazí. V priebehu dňa ceny stúpajú a klesajú. Na konci dňa musíte všetky morské plody predať, aby sa vám neskazili.

Hráči sa vžijú do rolí obchodníkov a pri vykladaní kariet na stôl sa snažia zvýšiť cenu morských plodov, ktoré majú na svojich kartách a naopak sa usilujú o zníženie cien tovarov, ktoré nemajú. Potom, čo  hráči vyložia všetky svoje karty, predáva sa podľa aktuálnych cien. Každý hráč obdrží za svoj tovar zodpovedajúci obnos v bankovkách.

Obsah hry:

5 kariet stánkov s rôznymi cenovými štítkami, 5 kariet podnosov s rôznymi morskými plodami, 45 kariet jednotlivých morských plodov (každý druh má 9 kariet), 55 kariet s bankovkami, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Simone Luciani
Rok vydania:
2009
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje