Gloomhaven CZ - poškodená krabica
Pri výrobe došlo k chybe, ktorá spôsobila deformáciu krabice hry (zvlnený vrchnák a dno krabice) preto vám ponúkame obmedzené množstvo tejto hry so zľavou. Obsah hry nie je nijako poškodený a v priebehu dvoch mesiacov dostaneme od vydavateľa nové krabice, ktoré si v prípade, že si zakúpite u nás hru z tejto poškodenej várky, budete môcť osobne vyzdvihnúť. Novú krabicu potom dostanete zdarma. Gloomhaven CZ je epická kooperatívna fantasy hra, v ktorej si vyberiete svojho hrdinu a postupne odhaľujete jeho vlastný príbeh. Hrdinovia cestujú po svete, získavajú nové schopnosti, preskúmavajú nové miesta, dostávajú sa do rôznych situácií a sú súčasťou zaujímavých udalostí. Hra je scenárová, záleží na rozhodnutiach hráčov ako sa bude celý príbeh vyvíjať. S Gloomhaven vás určite čaká nezabudnuteľný a jedinečný zážitok.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90-150 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
109,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pri výrobe došlo k chybe, ktorá spôsobila deformáciu krabice hry (zvlnený vrchnák a dno krabice) preto vám ponúkame obmedzené množstvo tejto hry so zľavou. Obsah hry nie je nijako poškodený a v priebehu dvoch mesiacov dostaneme od vydavateľa nové krabice, ktoré si v prípade, že si zakúpite u nás hru z tejto poškodenej várky, budete môcť osobne vyzdvihnúť. Novú krabicu potom dostanete zdarma.

Gloomhaven CZ je epická kooperatívna fantasy hra, v ktorej si vyberiete svojho hrdinu a postupne odhaľujete jeho vlastný príbeh. Hrdinovia cestujú po svete, získavajú nové schopnosti, preskúmavajú nové miesta, dostávajú sa do rôznych situácií a sú súčasťou zaujímavých udalostí. Hra je scenárová, záleží na rozhodnutiach hráčov ako sa bude celý príbeh vyvíjať.

S Gloomhaven vás určite čaká nezabudnuteľný a jedinečný zážitok.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90-150 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Isaac Childres
Rok vydania:
2019
Herné rozšírenia
Gloomhaven - Organizér na herné komponenty
Objednáme pre Vás
54,99 €
Gloomhaven CZ - Sada odlepiteľných samolepiek
Skladom, odosielame ihneď
9,99 €
Gloomhaven: Zapomenuté kruhy
Skladom, odosielame ihneď
36,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje