Golem EN
Legenda o Golemovi je jedným z najúchvatnejších príbehov na svete. Svoje korene má v židovskej tradícii. V hre Golem sa hráči zhostia učencov pokúšajúcich sa o znovu vytvorenie slávneho hlineného človeka. Využije svoje znalosti na štúdium tradičných kníh, tavenie zlata, aby ste vytvorili mocné artefakty, a oživovanie neúnavných golemov, ktorých budete posielať do mesta, aby vykonali dôležité úlohy. Kontrolu nad svojimi golemami si budete musieť udržať pomocou svojich študentov a znalosťami, ktoré máte k dispozícii. Môžete sa tiež rozhodnúť svojich golemov zničiť, aby ste nemuseli platiť za ich údržbu. Trojrozmerná synagóga vytvára dynamický systém dostupných akcii. V hre sa využíva mechanizmus „worker-placement“ a svoju dosku môžete vylepšiť mnohými spôsobmi, vďaka ktorým sa vám otvoria rozmanité stratégie.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
52,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Legenda o Golemovi je jedným z najúchvatnejších príbehov na svete. Svoje korene má v židovskej tradícii. V hre Golem sa hráči zhostia učencov pokúšajúcich sa o znovu vytvorenie slávneho hlineného človeka. Využije svoje znalosti na štúdium tradičných kníh, tavenie zlata, aby ste vytvorili mocné artefakty, a oživovanie neúnavných golemov, ktorých budete posielať do mesta, aby vykonali dôležité úlohy. Kontrolu nad svojimi golemami si budete musieť udržať pomocou svojich študentov a znalosťami, ktoré máte k dispozícii. Môžete sa tiež rozhodnúť svojich golemov zničiť, aby ste nemuseli platiť za ich údržbu.

Trojrozmerná synagóga vytvára dynamický systém dostupných akcii. V hre sa využíva mechanizmus „worker-placement“ a svoju dosku môžete vylepšiť mnohými spôsobmi, vďaka ktorým sa vám otvoria rozmanité stratégie.

Obsah hry:

1 Board, 4 Modular Player Boards, 8 Punch boards, 100 Wooden Components, 15 Plastic Beads, 1 Bead Tower, 40 Cards, 1 Rulebook

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Flaminia Brasini, Virginio Gigli, Simone Luciani
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje