Hello Dino
V hre Hello Dino sa stretnete s malými neposednými mláďatkami dinosaurov. Mama nie je doma a mláďatká robia v hniezde poriadny neporiadok a neustále si menia miesta. Je len na vás, aby ste  dinosauríkov umiestnili do správnej časti hniezda a pomohli im premeniť vyrobený chaos na poriadok. Kto si z hráčov zapamätá, v ktorom vajci je ukrytý malý dinosurík určitej farby? Hra je zameraná na pamäť a precvičenie základných farieb. Hráč hodí farebnou kockou a buď preloží vajíčko na danú farbu, alebo z danej farby preloží vajíčko na ľubovoľnú farbu, alebo sa len pozrie akej farby je dinosaurík vo vajíčku. Pri symbole šípky sa otočí vrchná priesvitná časť celého plánu a všetko je zasa úplne inak ako pred chvíľou... Ak hráč vo svojom ťahu odhalí dinosauríka rovnakej farby ako je miesto, na ktorom stojí, vezme si žetón danej farby. Hru vyhráva hráč, ktorý ako prvý získa žetóny dinosauríkov v každej farbe. 
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
21,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Hello Dino sa stretnete s malými neposednými mláďatkami dinosaurov. Mama nie je doma a mláďatká robia v hniezde poriadny neporiadok a neustále si menia miesta. Je len na vás, aby ste  dinosauríkov umiestnili do správnej časti hniezda a pomohli im premeniť vyrobený chaos na poriadok. Kto si z hráčov zapamätá, v ktorom vajci je ukrytý malý dinosurík určitej farby?

Hra je zameraná na pamäť a precvičenie základných farieb. Hráč hodí farebnou kockou a buď preloží vajíčko na danú farbu, alebo z danej farby preloží vajíčko na ľubovoľnú farbu, alebo sa len pozrie akej farby je dinosaurík vo vajíčku. Pri symbole šípky sa otočí vrchná priesvitná časť celého plánu a všetko je zasa úplne inak ako pred chvíľou...

Ak hráč vo svojom ťahu odhalí dinosauríka rovnakej farby ako je miesto, na ktorom stojí, vezme si žetón danej farby. Hru vyhráva hráč, ktorý ako prvý získa žetóny dinosauríkov v každej farbe. 

Obsah hry:
  • 1 trojrozmerná hracia doska
  • 5 dinosaurích vajec, v každom je schovaný dinosaurík
  • 20 žetónov s dinosauríkmi
  • 1 kocka
  • pravidlá 
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Forrest-Pruzan Creative
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje