Honeycombs
Hra Honeycombs získala ocenenie roku 2017 v USA: výber rodičov Parents’Choice Award, najlepšia hračka organizácie Oppenheim Toy Portfolio a doporučenie American Mensa. Na každom dieliku je 6 rôznych symbolov, ktoré sa v tomto poradí objavujú iba raz. Cieľom hry je poskladať čo najviac obrázkových dielikov tak, aby sa symboly na všetkých stranách, ktorými sa dotýkajú, zhodovali. Čím viac symbolov sa zhoduje, tým viac bodov hráč získa. Pokiaľ sa nezhoduje ani jeden symbol, nesmiete tento dielik priložiť. Jedinou výnimkou je VČIELKA, ktorá sa smie pripojiť k akémukoľvek symbolu. Symboly na dielikoch sú navrhnuté tak, aby bolo možné pripojiť dielik ku všetkým šiestim stranám. Táto pestrá hra ponúka rôzne varianty pre každého! Variant A – Pracovité robotnice (Kto je najrýchlejší?) Variant B – Obrovský včelí úľ (Kto je prvý?)  Variant C – Puzzle včelí úľ (Spoločne tvoriví!)
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
17,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra Honeycombs získala ocenenie roku 2017 v USA: výber rodičov Parents’Choice Award, najlepšia hračka organizácie Oppenheim Toy Portfolio a doporučenie American Mensa.

Na každom dieliku je 6 rôznych symbolov, ktoré sa v tomto poradí objavujú iba raz. Cieľom hry je poskladať čo najviac obrázkových dielikov tak, aby sa symboly na všetkých stranách, ktorými sa dotýkajú, zhodovali. Čím viac symbolov sa zhoduje, tým viac bodov hráč získa. Pokiaľ sa nezhoduje ani jeden symbol, nesmiete tento dielik priložiť. Jedinou výnimkou je VČIELKA, ktorá sa smie pripojiť k akémukoľvek symbolu. Symboly na dielikoch sú navrhnuté tak, aby bolo možné pripojiť dielik ku všetkým šiestim stranám.

Táto pestrá hra ponúka rôzne varianty pre každého!

Variant A – Pracovité robotnice (Kto je najrýchlejší?)

Variant B – Obrovský včelí úľ (Kto je prvý?) 

Variant C – Puzzle včelí úľ (Spoločne tvoriví!)

Obsah hry:
  • 52 šesťuholníkových obrázkových dielikov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Hodnotenie hry
26.11.2017
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje